Lidl znaleźli trupaFot. Wikimedia Santeri Viinamäki CC BY-SA 4.0

Nie do wiary, zwłoki na terenie Lidla. Służby na miejscu

Lidl w centrum wstrząsających doniesień. W jednym z polskich miast znaleziono niezidentyfikowane zwłoki. Obecnie sprawą zajmują się służby, które pilnie strzegą odgrodzonego obszaru. Na miejscu patrolują funkcjonariusze policji. Jak dotąd nie ujawniono jeszcze szczegółowych danych dotyczących znalezionego ciała.

Lidl w Zielonce ściągnął nieoczekiwaną uwagę mediów i to nie z powodu powstającego tam sklepu popularnej sieci, którą cenią Polacy. Na miejscu prac budowlanych dokonano wstrząsającego odkrycia. Po tym, jak odnaleziono szczątki człowieka, na miejscu pojawiły się służby. Obecnie funkcjonariusze policji pilnują terenu, na którym doszło do tej niecodziennej sytuacji.

Uwaga, koronawirus w polskim szpitalu. Zakażenia wśród lekarzyUwaga, koronawirus w polskim szpitalu. Zakażenia wśród lekarzyCzytaj dalej

W Zielonce położonej w województwie mazowieckim niedaleko Warszawy trwa budowa nowego sklepu sieci Lidl. Niepokojącego odkrycia dokonano na placu budowy parkingu, który ma stanąć przy powstającym markecie. Do tej pory służby nie przekazały mediom szczegółowych informacji. Nie wiadomo, do kogo należą odnalezione szczątki. Potwierdzono jednak, że są to zwłoki ludzkie. Jak dotąd nie pojawiły się także informacje o tym, na jak długo zostaną wstrzmane prace robotników.

Na terenie, na którym powstaje Lidl, znaleziono ludzkie szczątki

Do tej pory nic nie wskazuje na to, aby wstrząsające odkrycie miało sprawić, że budowany w Zielonce Lidl ostatecznie nie powstanie. Jednak fakt, że ludzkie szczątki odnaleziono na placu budowy parkingu, który ma znajdować się przy powstającym sklepie, może opóźnić prace robotników. Obecnie teren ten jest pilnie strzeżony przez funkcjonariuszy policji.

Również Lidl jak dotąd nie wyznaczył żadnego z przedstawicieli biura prasowego, aby wypowiedział się na temat odkrycia, o którym poinformował portal informacyjny Interia. Chociaż cała sytuacja może wydawać się wyjątkowa i szokująca, to nie po raz pierwszy znaleziono ludzkie szczątki na terenie budowy Lidla. Do podobnego odkrycia doszło w Kielcach w 2005 roku. Tam pracujący u zbiegu ulic robotnicy na głębokości metra natrafili na ludzkie kości. W takich przypadkach szczątki często wysyłane są do Zakładu Medycyny Sądowej.

Dzisiaj grzeje: 1. Ewakuacja tysiąca ludzi na Warmii i Mazurach. Wielka akcja przy rzece
2. Świadczenie, o którym dużo się nie mówi. A 1200 zł mogą pobierać zarówno kobiety, jak i mężczyźni

Po tym, jak odnaleziono szczątki na terenie budowy sklepu popularnej sieci Lidl, trzeba będzie poczekać na wyniki badań, aby móc sięgnąć po bardziej szczegółowe informacje. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o straszliwych scenach, do których doszło w środku nocy na wodzie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do dramatu brakowało kilku minut. Kibice chcieli urządzić bitkę w polskim mieście, policja była szybsza
  2. Polki i Polacy wściekli na podwyżki dla posłów i pensję pierwszej damy. Aż trudno uwierzyć, co zrobiły Wiadomości TVP
  3. Wyjeżdżasz na wakacje i widzisz podobny znak przy swoich drzwiach? Lepiej uważać, możesz być w ogromnym niebezpieczeństwie
  4. Nagły apel Chorwacji do wszystkich turystów. Zła wiadomość, jest coraz gorzej
  5. Uwaga, właśnie przekazano pomarańczowy alert. Zagrożenie zdrowia i życia w niemal całym kraju
  6. Gwiazda TVN-u adoptowała kolejnego psa? Ich zdjęcia rozczulają

Źródło: Interia

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł