lekarze urlop nad morzemFot. Pixabay.com/zgraja/zdjęcie poglądowe

Przygotowali genialną niespodziankę dla polskich lekarzy. Akcja polskich hotelarzy nad morzem

Lekarze oraz inni pracownicy służby zdrowia będą mogli skorzystać z niezwykłej oferty przedsiębiorców znad polskiego morza. Przygotowano wspaniałą akcję.

Lekarze, pielęgniarki, ratownicy i inni pracownicy polskiej służby zdrowia przeżywają teraz niezwykle ciężkie chwile. Pandemia koronawirusa szaleje, chorych i ofiar śmiertelnych jest niestety coraz więcej, a na pierwszej linii walki z chorobą stoją właśnie ci ludzie. Każdy, kto tylko może, okazuje im wdzięczność, a przedsiębiorcy z Krynicy Morskiej oraz burmistrz Helu chcą dać temu wyraz w szczególny sposób. Lekarze i medycy będą mogli spędzić wakacje nad polskim morzem za darmo.

Media: fala powtórnych zakażeń w Chinach. W Wuhan ozdrowionym pacjentom miały wyjść pozytywne wyniki testówMedia: fala powtórnych zakażeń w Chinach. W Wuhan ozdrowionym pacjentom miały wyjść pozytywne wyniki testówCzytaj dalej

Lekarze i medycy zapraszani na darmowe wakacje

Darmowe wakacje dla lekarzy jako pierwszy zaproponował burmistrz Helu, Mirosław Wądołowski. Zaapelował do miejscowych usługodawców, aby sfinansowali tygodniowe lub weekendowe pobyty na Półwyspie Helskim, gdy uda się w końcu wygrać z koronawirusem.

- Nie jesteśmy w stanie doposażyć szpitali w odzież ochronną, ale podarujmy lekarzom wytchnienie i odpoczynek po zakończonej pandemii. Kiedy Polska upora się z wirusem na dobre, to właśnie służby medyczne będą potrzebowały naszego wsparcia - mówił burmistrz.

Dodał również, że jest "pełen podziwu i wdzięczności". Bardzo szybko o tej inicjatywie zrobiło się głośno, dołączyli więc do niej również przedsiębiorcy z Krynicy Morskiej. Kilkudziesięciu właścicieli obiektów wypoczynkowych zaoferowali darmowe wakacje dla medyków, a do tego grona cały czas dołączają kolejne miejsca.

Dzisiaj grzeje: 1. 22 mln użytkowników telefonów w Chinach mniej. Media dostrzegły związek z pandemią
2. Jeden z kluczowych produktów znika ze sklepowych półek. Wiele par w kłopotach

- My ludzie pracujący w turystyce, nie uszyjemy tak potrzebnych maseczek czy kombinezonów, ale doceniając ciężką prace medyków, pragniemy zaoferować im bezpłatny wypoczynek w naszych obiektach, jak tylko zwyciężą z koronawirusem - przekazała Lokalna Organizacja Turystyczna w Krynicy Morskiej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska pielęgniarka ujawniła gorzką prawdę. Przed wejściem do szpitala musi robić upokarzającą rzecz, hańba
  2. Google wytoczyło ciężkie działa. Firma przekaże ogromną sumę na walkę z koronawirusem
  3. Arcyważny apel papieża Franciszka. Dotyczy każdego kraju na świecie
  4. Tragiczna granica przekroczona przez Włochy. Liczba zmarłych jest przytłaczająca
  5. 56 tys. mandatów w 3 dni. Porażające ignorowanie kwarantanny w europejskim kraju
  6. lle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunę

Źródło: Polsat News

Następny artykuł