Lech Wałęsa w uzdrowiskuFot. facebook.com/Lech Wałęsa

Lech Wałęsa nie próżnuje. Wybrał się na bajeczne wakacje. Co za luksusy

Lech Wałęsa wybrał się na wakacje w wyjątkowe miejsce. Na bieżąco relacjonuje swój pobyt, zdradzając, czym się zajmuje w chwilach relaksu. Takich luksusów może mu pozazdrościć nie jeden Polak.

Lech Wałęsa wyjechał do uzdrowiska w Lądku-Zdroju. Od niedzieli 20 września nie marnuje ani chwili i walczy o swoje zdrowie. Były prezydent niedługo skończy 77 lat, a jak sam przyznaje, nie zawsze prowadził zdrowy tryb życia. Teraz uczy się nowych nawyków żywieniowych i aktywności fizycznych, które pozwolą na zachowanie dobrej kondycji w kolejnych latach.

Tomasz Zimocha poszedł na grzyby, musiał natychmiast wzywać pomoc. Apeluje do wszystkich PolakówTomasz Zimocha poszedł na grzyby, musiał natychmiast wzywać pomoc. Apeluje do wszystkich PolakówCzytaj dalej

Lech Wałęsa wypoczywa w uzdrowisku

Lądek-Zdrój zasłynął jako wspaniałe uzdrowisko już dawno temu. Jednymi z najsłynniejszych kuracjuszy byli Goethe i Katarzyna II. Teraz z leczniczych właściwości tego miejsca korzysta Lech Wałęsa, który wyraźnie czerpie przyjemność z pobytu. Liczne fotografie na jego profilu na Facebooku zdradzają dobry humor i chęć do korzystania z kolejnych zabiegów.

Prezydent pochwalił się nawet zdjęciami z kąpieli. Wody lecznicze mają mu przynieść wiele korzyści, dlatego oprócz leżenia w wannie z hydromasażem, wybrał się do jacuzzi i na basen, gdzie dostępne są bicze wodne. Oprócz tego chodzi na inne zabiegi i robi sobie zdjęcia z pracownikami uzdrowiska. Na spacerach także mieszkańcy chętnie pozują z laureatem Pokojowej Nagrody Nobla.

Dzisiaj grzeje: 1. Niebywała wpadka Andrzeja Dudy. Jego słowa o Rzymie Polacy zapamiętają na długo
2. Rozpoczęły się kontrole, mogą wejść bez pytania. Kara wyniesie nawet 5 tys. zł
3. Fatalne wieści z Ukrainy. Zginęły 22 osoby, nagrania z miejsca katastrofy lotniczej tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Jedynym aspektem, na który narzeka Lech Wałęsa, jest nowa dieta. Musiał zrezygnować z dotychczasowej kuchni, która nie służyła jego zdrowiu. Powoli przekonuje się do nowych smaków, na co z pewnością ma wpływ samopoczucie. Dieta przynosi już efekty.

- Nie do wiary .Nie wiem co mam robić po 20 latach brania insuliny już trzeci dzień zaprzestałem. Wyniki mam prawidłowe bez insuliny. Dieta ta narazie mi nie smakuje, ale powoli przyzwyczajam się.Zastanawiam się czy na tym da się żyć na dłuższą metę. BYŁOBY WSPANIALE. NIE WIERZYŁEM A JEDNAK .DIETA CUD, POTWIERDZAM OSOBIŚCIE. LECH WAĹĘSA - napisał pod jednym zdjęć.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Suczka zobaczyła, że ktoś zabiera jej jedyne dziecko. Zareagowała błyskawicznie, niezwykłe wideo
  2. Czy widziałeś u siebie podobną monetę? Chodzi o nominał 5 zł, możesz być milionerem
  3. Kiedyś był hitem PRL-u, teraz na sam widok łzy lecą z oczu. Niestety, upadek zbliża się nieubłaganie
  4. Skandaliczne ustalenia ws. uwielbianego podróżnika. Na jego komputerze znaleziono najgorsze rzeczy
  5. Maryla Rodowicz bez ubrań biegała po hotelowych korytarzach. Kompromitujące fakty wyszły na jaw
  6. Niewiarygodne nagranie z Bielska-Białej podbija sieć. Trudno uwierzyć, co zrobili z owcami

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł