Lech Wałęsa przebywa w uzdrowiskufacebook.com/Lech Wałęsa

Fani martwią się o Lecha Wałęsę. Pokazał niepokojące zdjęcia z uzdrowiska

Lech Wałęsa bardzo chętnie prowadzi swój profil na Facebooku. Teraz zamieścił tam nowe zdjęcia, na których pokazał swój pobyt w uzdrowisku. Zaniepokoiło to jego odbiorców, którzy zauważyli, że były prezydent RP wygląda niepokojąco.

Lech Wałęsa to były prezydent Polski, który jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Teraz pokazał swój pobyt na kuracji w Lądku-Zdroju. Niektórzy są zaniepokojeni jego zdrowiem. Wszystko z jednego powodu.

Niestety, koniec dla córki Adama Małysza. Jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach w ChorwacjiNiestety, koniec dla córki Adama Małysza. Jeszcze niedawno bawiła się na wakacjach w ChorwacjiCzytaj dalej

Lech Wałęsa w uzdrowisku.

Laureat Pokojowej Nagrody Nobla przebywa w uzdrowisku w powiecie kłodzkim. Pojechał tam w celu podreperowania swojego zdrowia. W mediach społecznościowych postanowił zamieścić zdjęcia z pobytu. Zaniepokoiły one internautów. Wszystko z powodu wyglądu byłego prezydenta RP.

Odbiorcy Wałęsy zwrócili uwagę na zmiany w jego wyglądzie. Według nich, nie są one pozytywne. Uważają, że były prezydent bardzo schudł, a dodatkowo na jego twarzy widać smutek. Pod zdjęciami zamieszczonymi na Facebooku posypały się komentarze.

- Panie Prezydencie niech pan walczy o zdrowie musi być Pan z nami - napisała pani Irena. Posypały się także komentarze osób, które życzyłu mu szybkiego powrotu do zdrowia. - Zawsze jesteśmy z Panem. Szacun I dużo zdrówka Panie Prezydencie Wałęsa - napisała Kate. - Pozdrowienia i wyrazy szacunku od człowieka trochę młodszego, ale doceniającego Pana zasługi - dodał Piotr.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN przekazał wstrząsające informacje. Dramat turystów na Bałtyku, ewakuowano 280 osób
2. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" ujawniła pewne szczegóły programu. Czy może ponieść konsekwencje?
3. Pani Magda szła do Morskiego Oka i nie mogła uwierzyć. Od razu wyciągnęła telefon

Niedawno pisaliśmy o wakacyjnym wyjeżdzie Lecha Wałęsy. Były prezydent zaskoczył miejscem, które wybrał. Zaznaczył jednak, że to spełnianie jego pasji. Gdzie był laureat Nagrody Nobla. Można się tego dowiedzieć tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krowa tonęła we łzach. Myślała, że jedzie na rzeź, niespodziewanie kierowca ciężarówki obrał inny kurs
  2. NASA zapowiedziało, kiedy wyśle kolonizatorów na Marsa. Elon Musk chce to zrobić dużo szybciej
  3. Właśnie wydano ostrzeżenie dla części Polaków. Zacznie się już jutro, złe wieści dla urlopowiczów
  4. Potężne zagrożenie w części Polski. IMGW bije na alarm
  5. Byliście w Błędnych Skałach? Niesamowite miejsce
  6. "Piątka dla zwierząt" uchwalona. Koniec ferm futrzarskich w Polsce, ale konkurencja nie śpi

Źródło: naszemiasto.pl

Następny artykuł