Łeba bada zwłokiFot. wikimedia.commons/ MiVic/ CC BY 3.0/ https://creativecommons.org/licenses/by/3.0/deed.en

Znaleźli ciało na plaży w Łebie. Ujawniono nowe fakty

Łeba: ujawniono nowe fakty w sprawie zwłok odnalezionych na plaży. Policja odkrywa kolejne tajemnice śmierci kobiety, która wypłynęła z morza wcześnie rano na oczach świadków.

Łeba nadal bada sprawę tragedii, która wstrząsnęła miastem we wtorek 18 sierpnia. Jedna z osób przechadzających się po plaży zobaczyła ciało dryfujące w kierunku brzegu. Gdy powiadomiła służby, było ok. godziny 6 rano. Policja od razu przyjechała na miejsce, by zabezpieczyć zwłoki. Pojawił się również prokurator, który po wstępnych oględzinach stwierdził, że do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Turystyczne miasto w żółtej strefie? Decyzja już jutroTurystyczne miasto w żółtej strefie? Decyzja już jutroCzytaj dalej

Łeba dalej bada sprawę śmierci kobiety

Jak wskazała zastępca prokuratora rejonowego w Lęborku Dorota Frączek, nie ujawniono żadnych obrażeń z wyjątkiem otarć na czole, które prawdopodobnie powstały w wyniku dryfowania zwłok. W najbliższych dniach zostanie przeprowadzona sekcja, która wykaże przyczynę śmierci kobiety. Na razie odczytano dane z jej telefonu komórkowego. Mężczyzna, który dokonał makabrycznego odkrycia, z pewnością szybko o nim nie zapomni. Teraz w sprawie ujawniono nowe fakty.

- Mogę potwierdzić, że tożsamość kobiety została już ustalona. Wprawdzie przy zwłokach nie było dokumentów, ale przy kobiecie znaleziono telefon komórkowy. To pozwoliło ustalić, że ciało należy do 43-letniej mieszkanki Bytomia. Wczoraj zlecona została sekcja zwłok, która pozwoli ustalić dokładna przyczynę śmierci 43-latki. Wstępnie wykluczono, by do jej śmierci przyczyniły się osoby trzecie - poinformowała w rozmowie z Faktem sierż. sztab. Marta Bąciaszek z Komendy Powiatowej Policji w Lęborku.

Dzisiaj grzeje: 1. Niepokojące doniesienia. Jedno z największych polskich miast może być włączone do żółtej strefy
2. Żywioł uderzył w Międzyzdroje. Nie miał litości, służby w akcji
3. Nawet nie przyjdzie ci do głowy, za co jeszcze wlepią mandat 500 zł. Zapamiętasz na długo

Niedługo ciało ma zostać okazane osobie, która jednoznacznie potwierdzi tożsamość zmarłej. Rozpoczęło się śledztwo, które jest prowadzone w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kontrowersyjne zdjęcie partnerki Przemysława Salety. Zrzuciła wszystkie ubrania i zapozowała na dachu kościoła (FOTO)
  2. Nagle trafił do szpitala, bliscy współpracownicy proszą o modlitwę. Niespodziewane, tragiczne doniesienia, chodzi o znanego kardynała
  3. Fatalne doniesienia z Hiszpanii dla wszystkich turystów. Sytuacja jest dramatyczna
  4. Polsat właśnie przekazał smutną wiadomość. Jedna z największych katastrof, straty są przytłaczające
  5. Niewyobrażalnie tragiczny finał wycieczki. Niestety, są ofiary
  6. Zrobił z owczarka "żywy kłąb dredów", trzymał go na łańcuchu. Kiedy zapukali do jego drzwi, myślał, że mu się upiecze

Źródło: Fakt

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł