Las. Nagrano moment przestępstwayoutube.com/RDLP Lublin (screen)

Nie mieści się w głowie, co mężczyzna robił w lesie. Nie miał pojęcia, że wszystko się nagrywa

Las, to miejsce, w którym wydarzyła się cała historia. Od pewnego czasu na drodze pojawiały się konary. Leżały one w niebezpiecznym miejscu. Myślano, że to działanie natury. Postawiono tam kamery, które wszystko nagrały. Już wszystko wiadomo. Powód jest niewiarygodny.

Las - to tam dokonano niesamowitego odkrycia. Od pewnego czasu na leśnej drodze zaczęły pojawiać się konary drzew. Sprawiało to duże zagrożenie dla kierowców. Doszło nawet do pewnej kolizji. Sytuacja jednak się powtarzała . Postanowiono sprawdzić powód i ukryto kamery. Wszystko się nagrało. Film można zobaczyć niżej.

Minister wydał pilny, nagły komunikat. Sytuacja jest fatalna, nic nie można zrobićMinister wydał pilny, nagły komunikat. Sytuacja jest fatalna, nic nie można zrobićCzytaj dalej

Niebezpieczeństwo na drodze przez las

Od kilku tygodni w drodze położonej w lesie w województwie lubelskim pojawiały się grube konary. Doszło nawet do kolizji z tego powodu. Samochód patrolu leśnego wypadło z drogi przez drewnianą przeszkodę, która leżała w ciężko widocznym miejscu. Sytuacja powtarzała się, dlatego też straż leśna wraz z policją wzięli sprawę w swoje ręce.

Strażnicy i funkcjonariusze zaczęli podejrzewać, że ktoś specjalnie wyciąga konary na drogę. Z tego powodu postanowili zrobić pułapkę i ukryli kilka kamer. W ten sposób w niedzielę 23 sierpnia na gorącym uczynku mężczyznę, który od pewnego czasu chciał doprowadzić do wypadku drogowego na terenie Nadleśnictwa Lubartów.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagle turyści zaczęli w popłochu uciekać z plaży. Ogromne niebezpieczeństwo, mamy nagranie
2. Okropna wiadomość dla Karpacza. Już od dzisiaj
3. Czekaliśmy 2 miesiące, ale w końcu jest. Zakaz handlu teraz nie będzie obowiązywać

Przyłapany zaczął uciekać przed funkcjonariuszami na rowerze. Ostatecznie udało się go zatrzymać 2 kilometry dalej. Został aresztowany. Trafi teraz przed sąd za narażanie człowieka na bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia. Jak mówił podczas zeznania, powodem jego działania był fakt, że nie podoba mu się duży ruch na leśnych trasach.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna wiadomość obiegła całą Polskę. Nie żyje Bartosz Nowak. Młody ulubieniec fanów zmarł w dramatycznym wypadku
  2. Latali dronem nad jeziorem. Kiedy zobaczyli, co uchwycił, oblał ich zimny pot
  3. Brak słów. Tym razem Doda doprowadziła fanów do szaleństwa, na zdjęciu wszystko widać
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Myślała, że widzi zwykłe zdjęcie miasta. Dopiero po chwili zauważyła elektryzujący szczegół, nie mogła uwierzyć
  6. Przez lata opiekował się białymi lwami. Znienacka go zaatakowały, niestety nie żyje

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł