las miejscem wandalizmufot. facebook.com/ Lasy Państwowe

Strażnikom opadły ręce. Weszli do lasu, zdjęcia mówią wszystko

Las w województwie świętokrzyskim stał się miejscem oburzającego odkrycia. Ręce opadają, jakie ludzie mają pomysły. Okazuje się, że śmiecenie może przybierać również bardzo niecodzienne formy. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciu, na którego widok krew się gotuje.

Las na południu Polski stał się miejscem oburzającego aktu wandalizmu. Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciu, które zostało opublikowane na Facebooku Lasów Państwowych. Ręce opadają, że ktoś wpadł na taki pomysł.

Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedziećOd dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedziećCzytaj dalej

Las miejscem aktu wandalizmu

Wydawać by się mogło, że drzewka przyozdabia się tylko na święta Bożego Narodzenia, do których jeszcze daleko. Okazuje się jednak, że niektórzy ludzie potrafią wpaść na naprawdę zdumiewające pomysły. Świadczy o tym zdjęcie opublikowane przez Lasy Państwowe.

Na zdjęciu widać drzewo, w które wetknięte zostały nakrętki po alkoholu. Znalazcą oraz autorem fotografii jest Inżynier Nadzoru Nadleśnictwa Starachowice w woj. świętokrzyskim, Piotr Dygas. Wpis wywołał lawinę komentarzy.

- Zaskoczyło mnie, że komuś chciało się zbierać te nakrętki i stworzyć taki przekaz. Jedno drzewo, a daje do myślenia – napisał jeden z użytkowników.

- Za młodych lat kapslami/nakrętkami graliśmy w kapsle... też z nudów – odpisano.

Dzisiaj grzeje: 1. Znoszą zakaz dla Polaków. Jest potwierdzenie, w końcu
2. Uważaj na oszustów udających lekarzy. NFZ przestrzega ludzi w całej Polsce, dochodzi do kradzieży

Niestety, problem wandalizmu oraz śmiecenia w lasach powraca jak bumerang, a sprawcy zdają się nie rozumieć swojej winy. Odpady pozostawione w lasach powodują skażenie wód oraz wydzielanie groźnych substancji do atmosfery. Stanowią również zagrożenie dla zwierząt, które mylą śmieci z jedzeniem. Tylko jedna dyrekcja olsztyńskich Lasów Państwowych wydaje na wywóz śmieci 1,5mln złotych rocznie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niestety, po 22-latach odszedł. Setki uczniów w żałobie, kondolencje składa nawet prezydent
  2. Co czuje człowiek tuż przed śmiercią? Znany lekarz tłumaczy i zaskakuje odpowiedzią
  3. Jest kolejny zakaz, Polsat potwierdził. Tysiące Polaków przeżyje potężne rozczarowanie
  4. Wyciekło, ile zarobi Szumowski. Astronomiczna kwota
  5. Gigantyczne zmiany w przyszłym tygodniu w Polsce. Nie ma wątpliwości
  6. Sparaliżowany pitbull spotyka swojego pana po długiej rozłące. Reakcja pupila wyciska łzy z oczu

Źródło: O2

Następny artykuł