las polowanieFot. pixabay.com/ pixel2013 (zdjęcie ilustracyjne)

Pojechała do lasu. Niczego się nie spodziewała. Niestety, finał był tragiczny

Las w centralnej Polsce był miejscem dramatycznej sytuacji. Kobieta nie mogła spodziewać się, co wydarzy się za chwilę. Musiała zostać przetransportowana do szpitala śmigłowcem. Na miejscu trwają prace policji.

Las w centrum polski był miejscem polowania, na które zaproszono grupę obcokrajowców. Część z nich została przywieziona samochodem przez 46-letnią kobietę. Finał okazał się być dla niej tragiczny.

Na ulicach policja, z głośników co chwila komunikaty. Nie mieści się w głowie, co się dzieje w polskim mieścieNa ulicach policja, z głośników co chwila komunikaty. Nie mieści się w głowie, co się dzieje w polskim mieścieCzytaj dalej

Las w centrum Polski miejscem dramatu

46-letnia kobieta została postrzelona w sobotę podczas polowania w lesie w okolicach miejscowości Sieniec (woj. łódzkie). Zorganizowało je nadleśnictwo dla grupy obcokrajowców. Część z nich została przywieziona autem przez poszkodowaną, która w momencie postrzału siedziała za kierownicą.

Kobietę do szpitala przetransportowano do szpitala w Łodzi przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Jak wynika z informacji policji, ok. godz. 12:30 jeden ze strzałów "trafił w zaparkowane na dukcie leśnym auto, a następnie w siedzącą za kierownicą kobietę".

Funkcjonariusze zabezpieczyli broń myśliwską. Dokonano również oględzin kryminalistycznych, a na miejscu zjawił się ekspert balistystyki z Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Wszyscy świadkowie zostali już przesłuchani i zbadani alkomatem. Uczestnicy polowania byli trzeźwi - poinformowała mł. insp. Joanna Kącka z wojewódzkiej policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Fatalne wieści od sąsiada Polski, służby nie dają sobie rady. Mieszkańcy i turyści drżą z obaw
2. Anna Przybylska została pochowana w całkowicie wyjątkowym miejscu. Kulisy decyzji mówią o niej wszystko i wyciskają łzy z oczu
3. Polka ujawniła nagranie z Wuhan. Nie do pomyślenia, co się dzieje w Chinach

- Zatrzymany do wyjaśnienia został 60-letni Holender - poinformowała rzeczniczka wojewódzkiej policji mł. insp. Joanna Kącka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające odkrycie na Mazowszu. Kajakarze nie mogli uwierzyć własnym uszom, z zarośli słychać było piski
  2. W Milionerach gigantyczne emocje. Hubert Urbański aż osłupiał, już wkrótce wszystko się wyjaśni
  3. Cztery osoby nie żyją, ofiar może być więcej. Policja apeluje, zwykły spacer może się skończyć tragicznie
  4. Nie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicy
  5. Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa
  6. Kot zobaczył własne odbicie w lustrze i nie wytrzymał. Puściły mu wszelkie hamulce, wideo

Źródło: Polsat News

Następny artykuł