Kwarantanna dla gości klubu nocnegowallpaperflare.com

Poszli do klubu dobrze się bawić. Wiadomość jaką usłyszeli była druzgocąca

Kwarantanna dla wszystkich osób, które bawiły się w klubie nocnym. U jednego z imprezowiczów potwierdzono obecność SARS-CoV-2. Na obowiązkową izolację zostało odesłane 300 osób.

Kwarantanna będzie obowiązywała 300 osób, które przebywały w klubie nocnym. 10 dni izolacji czeka imprezowiczów oraz pracowników lokalu. Powodem jest potwierdzenie obecności SARS-CoV-2 u jednego z gości. W niektórych krajach dyskoteki zostaną otwarte po zdjęciu części obostrzeń. O jednym z takich przypadków pisaliśmy tutaj.

Wicepremier podała datę: 2 lipca. Może być przełom w polskiej turystyceWicepremier podała datę: 2 lipca. Może być przełom w polskiej turystyceCzytaj dalej

Kwarantanna dla gości klubu nocnego

Do sytuacji doszło w Zurychu Szwajcarii. Według informacji przekazanych przez nadzór sanitarny, zakażony koronawirusem mężczyzna odwiedził klub 21 czerwca. Cztery dni później potwierdzono u niego obecność SARS-CoV-2. Później wirusa zdiagnozowano również u pięciu innych osób.

Szwajcaria zdjęła część restrykcji, które nałożone były przez rząd z powodu epidemii koronawirusa. Otworzono też dyskoteki, bary i kluby nocne. Działalność wznowiły w połowie czerwca. Właściciele lokali są zmuszeni do rejestrowania wszystkich klientów. Taka zasada została wprowadzona w celu zapewnienia bezpieczeństwa. Jeśli będzie dochodziło do większej ilości zakażeń w tego typu miejscach, klubu prawdopodobnie znowu będą musiały zostać zamknięte.

Dzisiaj grzeje: 1. Renata spędziła urlop nad polskim morzem. Teściowa zamieniła jej wakacje w koszmar
2. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?

Do tej pory w Szwajcarii odnotowano 31 555 przypadków zakażenia koronawirusem. Z tego powodu zmarło 1962 pacjentów. W ostatnim czasie pogarszają się statystyki. Dzienna liczba zachorowań na COVID-19 wzrosła w tym tygodniu. W poniedziałek chorych było 18 nowych osób, natomiast w sobotę już 69. To najwyższy wynik od 4 maja.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany trener zmarł na COVID-19. Jeszcze niedawno prowadził drużynę na piłkarskim mundialu
  2. Kościół wprowadza zupełnie nowe zasady. Przy ołtarzu będzie obowiązywało coś, co nie miało miejsca od początku epidemii
  3. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  4. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje
  5. Od wtorku znów mają nakaz noszenia maseczek, ludzie nie mogą uwierzyć. Wiadomość o sytuacji w Europa
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Polsat News

Następny artykuł