Kuchenne rewolucje podbiły serca Polakówfot. wikipedia/ Artur Andrzej

Oglądacie "Kuchenne rewolucje"? Magda Gessler zwiedziła całą Polskę, aby ratować restauracje

"Kuchenne rewolucje" od 10 lat odbijają serca Polaków. Program Magdy Gessler poczekał się już 21. sezonów i nie widać, aby produkcja miała się skończyć. Oglądalność wciąż bije rekordy, a fenomen Magdy Gessler nie gaśnie.

„Kuchenne rewolucje” to program emitowany przez stację TVN. Gospodynią programu jest Magda Gessler. Restauratorka przemierza cały kraj, aby ratować polskie restauracje. Emisja programu trwa nieprzerwanie od 2010 roku. Przez 10 lat, program doczekał się 21. sezonów i ponad 200 rewolucji. Oglądacie "Kuchenne rewolucje"?

Stało się. Rząd podjął decyzję. Nowa tarcza antykryzysowa wchodzi w życie. Tysiące Polaków odetchnie z ulgą po straconych wakacjachStało się. Rząd podjął decyzję. Nowa tarcza antykryzysowa wchodzi w życie. Tysiące Polaków odetchnie z ulgą po straconych wakacjachCzytaj dalej

Polacy uwielbiają „Kuchenne rewolucje”

"Kuchenne rewolucje" od 10 lat cieszą oczy i serca Polaków. Po ponad 200 rewolucjach telewidzowie wciąż nie mają dość Magdy Gessler i jej pomysłów na uratowanie upadających lokali gastronomicznych. Po 21. sezonach reality show wciąż cieszy się wysoką oglądalnością oraz bije rekordy popularności w internecie. Sama prowadząca stała się kultową postacią w polskim showbiznesie, a jej popularność nie ma sobie równych. Nic więc dziwnego, że producenci robią wszystko, co mogą, aby emisja programu trwała jak najdłużej.

Dzisiaj grzeje: 1. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu
2. Widzowie programu "Rolnik szuka żony" oburzeni wyczynami uczestnika. Posypała się krytyka, TVP interweniuje
3. Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystyki

O co chodzi w „Kuchennych rewolucjach”?

Do programu „Kuchenne rewolucje” zgłaszają się restauratorzy, którzy mają problem z utrzymaniem lokalu. Każdy odcinek to jedna rewolucja. Właściciele lokali zmagają się z wieloma problemami, które Magda Gessler próbuje rozwiązać w cztery dni. W ciągu pobytu gwiazda TVN uczy właścicieli oraz personel jak właściwie prowadzić restaurację, oraz jak skutecznie rozwiązywać problemy, które pojawią się na nowej drodze. Pierwszego dnia Magda Gessler próbuje dań, komentuje je i obserwuje poczynania personelu, jako zwykły gość. Drugiego dnia zagląda do kuchni, rozmawia z właścicielami, diagnozuje problem i podejmuje pierwsze działania. Następnie ogłasza plan rewolucji. Finałową częścią każdej rewolucji jest kolacja w odnowionym lokalu. Po kilku tygodniach Magda Gessler wraca do restauracji i sprawdza, jak sobie radzą właściciele i personel. Na podstawie powrotu ogłasza, czy rewolucja została pomyślnie przeprowadzona, czy też nie.

Oglądacie „Kuchenne rewolucje”? Dzięki programowi można odkryć wiele tajników właściwego prowadzenia restauracji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek zbliżył się do malutkiego dziecka. Nikt nie przewidział, co stanie się sekundę później
  2. Ekstremalna planeta, która nie powinna istnieć. Jest na niej prawie tak gorąco, jak na Słońcu
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Ogromny husky niechcący uderzył dziecko łapą w twarz. Już po sekundzie zareagował w niesamowity sposób

Źródło: wikipedia

Następny artykuł