Kuba Wojewódzki na wakacjachFot. instagram.com/@kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki na wakacjach w europejskim raju. Można mu zazdrościć

Kuba Wojewódzki nie raz szokował nas swoimi dokonaniami. Tym razem wybrał się na wakacje w lubiane przez Polaków miejsce, ale przez kilka dni ukrywał, z kim spędza czas. Ostatnie zdjęcie ujawniło kompana podróży.

Kuba Wojewódzki pochwalił się zdjęciami z wakacji na swoim profilu na Instagramie. Wielu z nas chętnie wybrałoby się na wczasy do Chorwacji, by w promieniach słońca przechadzać się nad morzem i uliczkami miast. Dziennikarz niewiele zdradzał, widzieliśmy głównie jacht i morskie fale, ale każde było oznaczone #chorwacja.

Mieli otworzyć granice. Decyzja została odwołana. Niepokojące informacje z Parlamentu EuropejskiegoMieli otworzyć granice. Decyzja została odwołana. Niepokojące informacje z Parlamentu EuropejskiegoCzytaj dalej

Kuba Wojewódzki wybrał się w rejs

Wojewódzki na wakacje nie poleciał rejsowym samolotem jak większość turystów. Na zdjęciach widać jak stoi w maseczce przed malutkim samolotem zupełnie sam. Podróżowanie w takich warunkach to prawdziwy komfort. Na lotnisku nie było żywej duszy, lecz wybierając się samolotem jednego z popularnych przewoźników, z pewnością spotkamy wielu innych turystów. Chorwacja już od dawna reklamowała się, jako bezpieczny wakacyjny kierunek.

Pływanie jachtem przy wybrzeżu dalmatyńskim jest wyjątkowo interesujące. Ten typ wybrzeża morskiego charakteryzuje się występowaniem wielu wąskich wysp położonych równolegle do lądu. Jego nazwa pochodzi od Dalmacji, czyli historycznej krainy Chorwacji. Podobny obszar znajdziemy u wybrzeży Kalifornii w Stanach Zjednoczonych.

Dzisiaj grzeje: 1. Są ofiary. Dramat Polaków nadszedł w jednej chwili, nic nie mogli zrobić. Tragiczne doniesienia z Islandii

2. Wybory prezydenckie 2020. Czym są wyniki exit poll?

W podróży Kuba Wojewódzki spotkał Roberta Makłowicza, który nie raz przedstawiał nam ciekawe historie z całego świata. Gotując w ekstremalnych warunkach, potrafił przybliżyć widzom dany region w bardzo obrazowy sposób. Dziennikarz pochwalił się wspólną kolacją, a do zdjęcia obaj panowie pozowali z kieliszkiem czerwonego wina.

Wyświetl ten post na Instagramie.

#chorwacja #raczejpusto ???? #rakija ????????

Post udostępniony przez Kuba Wojewódzki (@kuba_wojewodzki_official)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Lewandowska pokazała swój samochód. To wart fortunę postrach szos (FOTO)
  2. Na pewno przyjrzałeś się swojej karcie wyborczej? Już teraz wiemy, że w jednym mieście część głosów była nieważna
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Pies tonął na jej oczach. Właścicielka rzuciła się do wody, fale przykryły ją

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł