Krzysztof Rutkowski z żonąFot. instagram.com/@ majaplich

Żona Rutkowskiego rozgrzała internautów wakacyjnym zdjęciem. Nie do wiary, jak wyglądała 15 lat wcześniej

Krzysztof Rutkowski jest najbardziej znanym, polski detektywem, chociaż nie ma licencji. Jego żona podzieliła się wakacyjnym zdjęciem, jednak większą sensację wzbudziła fotografia sprzed 15 lat.

Krzysztof Rutkowski stał się celebrytą znanym w całym kraju za sprawą licznych afer i działalności detektywistycznej. Mogliśmy go oglądać na antenie w programie "Detektywi", gdzie zostały przedstawione wybrane sprawy prowadzone przez jego firmę. Okazuje się, że nie tylko jego działalność zawodowa wzbudza zainteresowanie Polaków.

Jest decyzja ws. lockdownu Polski. Mateusz Morawiecki ogłosił, ważna wiadomość ws. wyjazdówJest decyzja ws. lockdownu Polski. Mateusz Morawiecki ogłosił, ważna wiadomość ws. wyjazdówCzytaj dalej

Krzysztof Rutkowski lubi zwracać na siebie uwagę

Charakterystyczna fryzura upodabniająca go do postaci z kreskówki przez lata wyewoluowała dzięki zagęszczeniu włosów. Do tego młodzieżowy ubiór i w ten właśnie sposób detektyw kojarzony jest przez wielu Polaków. Swego czasu również głośno było o jego życiu prywatnym - ma znacznie młodszą żonę, która chętnie prezentuje swoje wdzięki na Instagramie.

Maja Rutkowski ma swoje grono fanów na portalu społecznościowym, którzy komentują każde zdjęcie. Ostatnio wstawiła fotografię w wakacyjnym klimacie, która spotkała się z pozytywnym odbiorem.

Karpacz skrywa porażającą tajemnicę. Turyści nie mają pojęcia o dramatycznej legendzie o dwóch braciachKarpacz skrywa porażającą tajemnicę. Turyści nie mają pojęcia o dramatycznej legendzie o dwóch braciachCzytaj dalej

Wakacyjne zdjęcie ukochanej Rutkowskiego

Szczupła 35-latka zaprezentowała się w czarnym monokini, leżąc na limonkowym pufie tuż przy basenie. Internauci są podzieleni - jednym się podoba, inni zwracają uwagę na wyraźnie widoczne ingerencje medycyny estetycznej.

Bez względu na wygląd żony słynnego detektywa bez licencji, trzeba przyznać, że relaks nad basenem to idealna propozycja dla spragnionych odpoczynku turystów. Do lata jeszcze daleko, a wyjazd za granicę nie jest w tej chwili bezpieczny.

Na uruchomieniu wyobraźni turystów kobieta jednak nie skończyła. Wraz z wakacyjnym zdjęciem Maja Rutkowski wstawiła fotografię z wczesnej młodości. 15 lat temu, zanim poznała Krzysztofa, prezentowała się równie wspaniale. Część internautów jest jednak zdania, że wypiękniała z wiekiem.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy muszą czekać na zmiany aż do czerwca 2021. Ogromne rozczarowanie po wiadomości przekazanej przez LOT
2. Nieoficjalnie: premier jeszcze dziś ma ogłosić decyzję w sprawie lockdownu. Polki i Polacy wstrzymali oddechy, decyzja wpłynie na życie wszystkich rodzin i nie tylko
3. TVN: Będzie nowy obowiązek, zaostrzają przepisy przez pandemię. Za granicą sytuacja jest coraz gorsza, będą kłopoty na granicach

Polka pracowała w branży turystycznej za granicą

Ciekawe jest to, że Maja Pilch przy zmianie nazwiska zdecydowała się na pozostawienie niezmienionej formy nazwiska męża. Uważa, że tak jest bardziej światowo, zapewne na wzór amerykańskich celebrytek, które poślubiły Polaków.

Maja i Krzysztof poznali się w 2012 r. i w tym samym roku na świat przyszedł ich syn. Po 7 latach związku wzięli ślub w podwarszawskim Rozalinie, o którym było głośno za sprawą wielkiej pompy. Podobno impreza życia kosztowała ich 1 milion złotych.

Zaręczyny pary można było zobaczyć na antenie Polsatu. Krzysztof Rutkowski chciał, żeby wszyscy się dowiedzieli, dlatego poprosił swoją wybrankę na oczach telewidzów w programie "Skandaliści".

Zanim się poznali, Maja Pilch pracowała podobno w branży turystycznej oraz organizowała imprezy dla firm. Jeszcze w 2012 r. mówiło się, że na stałe mieszka w szkockim Glasgow. Dziś pławi się w luksusach i wstawia mnóstwo zdjęć na Instagramie. Wiele z nich zostało zrobionych na wakacjach.

Kolejne ograniczenie w Polsce, jest decyzja. Pilny apel do podróżnychKolejne ograniczenie w Polsce, jest decyzja. Pilny apel do podróżnychCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mężczyzna stworzył działający miecz świetlny. Fan Gwiezdnych Wojen popisał się niesamowitym wynalazkiem
  2. Przełomowy dokument UE. Realne wsparcie otrzymają tysiące Polaków
  3. Magda Gessler usycha z tęsknoty. Wyjawiła swoje wielkie pragnienie podczas pandemii, chce wrócić do raju na ziemi
  4. Żona Rutkowskiego rozgrzała internautów wakacyjnym zdjęciem. Nie do wiary, jak wyglądała 15 lat wcześniej
  5. Skandal w Sopocie, jak mogli? Sceny nie mieszczą się w głowie, choć sezon dawno się skończył
  6. Zostawiła niemowlę z kotem i wyszła tylko "na minutkę". Widok, jaki zastała po powrocie sprawił, że dech zaparło jej w piersi
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Źródło: Instagram

Następny artykuł