Krzysztof Jackowski za granicąYouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą

Krzysztof Jackowski niedawno podzielił się swoją kolejną wizją. Jasnowidz tym razem poruszył temat Polaków i nastrojów społecznych. Na oczach widzów rozważał nad tym, jakie decyzje warto podejmować w najbliższym czasie, a z jakich lepiej zrezygnować. W zaskakujący sposób odniósł się do Polaków za granicą.

Krzysztof Jackowski to dość kontrowersyjna postać, która jest obecna na platformie YouTube. Widzowie mogą słuchać tego, co do powiedzenia ma najpopularniejszy jasnowidz w Polsce, śledząc jego kanał JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official. Niedawno mężczyzna określający się mianem profety ponownie podzielił się swoją wizją z internautami. Mówił między innymi o Polakach przebywających za granicą.

1 listopada będzie zakaz przemieszczania się? Jest odpowiedź Rządu. Wszystko jasne1 listopada będzie zakaz przemieszczania się? Jest odpowiedź Rządu. Wszystko jasneCzytaj dalej

Nie ma tematu, na który nie wypowiedziałby się Krzysztof Jackowski. Dlatego przez wiele osób nie jest traktowany zbyt poważnie. Niektórzy uważają wręcz, że jasnowidz jest zwykłym internetowym celebrytą i hochsztaplerem, szukającym widowni i poklasku. Są jednak też osoby, które mu wierzą - w końcu ktoś przecież kupuje jego książki. O czym niedawno mówił Jackowski?

Krzysztof Jackowski o Polakach za granicą i podejmowaniu decyzji

Chociaż zdaniem, niektórych obecne czasy zaczynają robić się niepewne, na pewno powodów do narzekania nie ma Krzysztof Jackowski. Jasnowidz może teraz snuć mnóstwo domysłów. Niedawno postanowił rozważać, jakie decyzje warto podejmować, a z jakich powinniśmy zrezygnować w tym okresie. Poruszył temat Polaków pracujących za granicą i tego, co może być dla nich ważne.

- Powinniśmy się pilnować w Europie. Jeśli ktoś ma pracę, to powinien się jej teraz trzymać. Nie jeździć, nie podróżować Trzymać się swojego miejsca, żeby nie mieć problemów z dotarciem - mówi w jednym ze swoich odcinków.

Słowa, jakie wypowiedział Krzysztof Jackowski, mogą nie spodobać się rodzinom, których bliscy opuścili Polskę i wyjechali, aby pracować za granicą. Pamiętajmy jednak, że nie należy ich brać na serio i powinniśmy traktować zarówno wizje, jak i samego Jackowskiego z przymróżeniem oka. Jasnowidz lubi też przepowiadać pogodę. Być może niedługo zdradzi także, kto zwycięży podczas najbliższej gali wręczenia Oscarów.

Dzisiaj grzeje: 1. Popularny kurort trafił do czerwonej strefy. Sytuacja wymyka się spod kontroli
2. Człowiek Tadeusza Rydzyka nie wytrzymał. Wybrał się do Andrzeja Dudy, skończy się awanturą?
3. TVN wydało oświadczenie ws. Doroty Gardias. Pogodynka zwiedziła całą Polskę, teraz walczy o życie

W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o niesamowitym podróżniku, Cenicie Davidzie Attenboroughu, którego programy przyrodnicze podbiły serca tysięcy widzów. Jeśli jeszcze go nie znacie, zachęcamy, aby nadrobić zaległości. Robi imponujące wrażenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chciał się dowiedzieć, co jego beagle robi w nocy, zostawił włączoną kamerę. Nigdy nie spodziewał się podobnego widoku
  2. Nie do uwierzenia, odnaleziono szczeniaka urodzonego 18 tys. lat temu. Uwagę przykuwa jeden szczegół
  3. Fani nie mogą się oderwać od wakacyjnego zdjęcia córki Małysza. Pokazała szczegół, o którym nawet nie myśleli
  4. Robert Makłowicz zasłynął dzięki podróżom, nagle zniknął. Wyszło na jaw, czym się dziś zajmuje
  5. Zbliża się premiera prawdziwego hitu na Netflixie. Każdy amator podróży musi go obejrzeć
  6. Nie żyje nastolatek pogryziony przez amstaffa. Chłopiec miał tylko 12 lat

Źródło: YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Następny artykuł