Krzysztof Jackowski o pogodzieYoutube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official (screen)

Krzysztof Jackowski sparaliżowany swoją wizją. Wbija w fotel. Znów nigdzie nie wyjedziemy?

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz z Człuchowa. Wielu ludzi czeka na jego przepowiednie. Teraz mężczyzna wypowiedział się na kolejny ważny temat. Chodzi o tegoroczną zimę. Co przewiduje?

Krzysztof Jackowski co jakiś czas opowiada o swoich nowych wizjach. Tak też zrobił tym razem podczas audycji na swoim kanale na YouTubie. Podjął jeden z ważnych dla Polaków tematów, czyli pogodę. Opowiedział o tym, czego możemy się spodziewać w zimę.

TVN informuje. Papież Franciszek przyjął rezygnację. Na placu tłumy turystówTVN informuje. Papież Franciszek przyjął rezygnację. Na placu tłumy turystówCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski o pogodzie w zimę

Słynny jasnowidz dostawał mnóstwo pytań na temat pogody w nadchodzącej porze roku. Pogoda dla Polaków jest niezwykle ważna, szczególnie kiedy chodzi o takie miesiące jak grudzień, w którym przypada Boże Narodzenie i Sylwester. Wszyscy liczą chociaż na odrobinę śniegu.

- Spróbuję poczuć. Jaka będzie zima? Mówiłem o lecie w tym roku, że będzie bardzo kapryśne, to mówiłem w okresie lutego. Że będzie bardzo kapryśne, zmienne i nie do końca piękne. Deszczowe w pewnych momentach. Czyli nie będzie takie, jak było poprzednie: bardzo suche i ciepłe, które też zapowiedziałem, że będzie takie - mówił na swoim kanale na YouTube Jackowski.

- Ta zima będzie inna, niż wszystkie. Nie z powodu pogody. Ciepła. Bogu dziękować, że ciepła, akurat w tym roku. Ja mam wrażenie, ze zima ogólnie będzie ciepła. Jak na zimę będzie ciepła. Nie wiem, czemu grudzień mi się kojarzy w miarę przyjemny, ciepły. Zimą ciepło to plus 5, plus 6, plus 2. Inna zima, jak wszystkie - dodał.

Dzisiaj grzeje: 1. Oburzające słowa Cejrowskiego. Podróżnik wywołał kolejny skandal. Internet nie zapomina
2. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
3. Klamka zapadła. Podjęli decyzję. Koniec z noszeniem maseczek. Wiadomości z Europy

Jakiś czas temu pisaliśmy o innej przepowiedni jasnowidza z Człuchowa. Podjął ważny dla nas w tym czasie temat. Mężczyzna wypowiedział się, kiedy może być najlepsza pogoda na wakacje. Można o tym przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dlaczego koty chodzą po aucie? Wszystko na temat upartych mruczków
  2. Ogromne zmiany w dowodach osobistych dotkną wszystkich Polaków. Nowa technologia zmieni wszystko. Znamy datę
  3. Nagła decyzja Rządu. Ministerstwo odradza podróżowanie do kolejnego kraju. Nie jest dobrze
  4. Są poszkodowani i ranni. Tragedia na południu Polski. Podróżowali autokarem
  5. Turystka wyszła w góry. Wystarczył jeden ruch i doszło do dramatu. Porażająca akcja
  6. Niewiarygodne nagranie z Bielska-Białej podbija sieć. Trudno uwierzyć, co zrobili z owcami

Źródło: Planeta

Następny artykuł