Krzysztof Jackowski opowiedział o swojej wizjiFot. youtube.com/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official/ screen

Krzysztof Jackowski mówił o losach Europy. Wymienia Polskę, Włochy, Francję i Niemcy

Krzysztof Jackowski po raz kolejny wypowiedział się na temat przyszłości Polski i innych europejskich krajów. Przedstawił, jak widzi los naszego narodu i jakie wydarzenia przewiduje. Padły słowa o międzynarodowym spisku.

Krzysztof Jackowski nie raz dzielił się z fanami swoją opinią na temat bieżących wydarzeń i wizją przyszłości. Tym razem jasnowidz z Człuchowa mówił o drugiej fali epidemii koronawirusa i niepokojących zjawiskach, takich jak powrót obostrzeń i długie kolejki po żywność. Jego zdaniem w partii rządzącej narośnie poważne napięcie, a w jednym z europejskich państw rozpocznie się konflikt zbrojny.

Porwało turystę, żywioł uderzył. TVP przekazało dramatyczną wiadomość z zagranicyPorwało turystę, żywioł uderzył. TVP przekazało dramatyczną wiadomość z zagranicyCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski przedstawił swoją wizję

- Mam wrażenie, że za niedługi czas może się bardzo mocno spotęgować wirus w Polsce. Nagle wzrośnie zachorowalność. Polska, Niemcy, Francja, Włochy. Zobaczymy pewną różnicę, że w Europie tylko w niektórych państwach zachorowalność nagle zacznie wzrastać, a w niektórych nie będzie tak radykalnego wzrostu. W Polsce będzie. Mam przeczucie, że jak zacznie to już rosnąć, to będą zamykane szkoły, urzędy. Wejdą obostrzenia. Zauważymy, że taka sytuacja będzie w kilku państwach jednocześnie. To będzie niesymetryczne, dla przykładu: w Polsce i w Niemczech, a w Belgii już nie - zapowiada Jackowski w swoim wideo na YouTube.

Jackowski wytłumaczył, dlaczego druga fala ma dotyczyć wybranych krajów. Uważa, że utrzymywanie stanu zagrożenia epidemicznego będzie na rękę rządzącym, ponieważ będą mogli trzymać społeczeństwo w ryzach. To także zapewni możliwość wprowadzania rozwiązań, które w normalnych warunkach nie byłyby dozwolone prawnie. Jasnowidz przeczuwa międzynarodowy spisek, w którym rzekomo Polska ma wziąć udział.

Czarny scenariusz

- Ja wam powiem jedno: ten rząd może coś szybko odpalić. Nie mówię, że od razu rezygnację, ale będzie spore napięcie jeśli chodzi o PiS, jeszcze w tym roku. Polska weszła w to wszystko z własnej zgody, na własną rękę. Śmiem zaryzykować zdanie, że te państwa, w których dojdzie do wzrostu zachorowań, są w jakimś sojuszu i na coś się zgodziły - stwierdził Krzysztof Jackowski.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie miał szans, nie żyje. Pojechał tylko na działkę letniskową, tragedia w Polsce
2. Dodatek 4300 zł do emerytury tylko dla grupy wyjątkowych osób. Niebawem będzie ich nawet 100 tys.
3. Co się dzieje przy zamku w Malborku? Wiadomość obiegła Polskę

W ostatnim wideo Jackowski mówił też o swojej wizji. Ujrzał w myślach nalot na pewne państwo i sceny niczym ze stanu wojennego. Wspomniał, że wiele państw będzie tym oburzonych. W Polsce ma dojść do sytuacji, w której będziemy zmuszeni stać w długich kolejkach, zapisywać się na coś. Jego zdaniem możliwe, że zacznie brakować żywności, co ma potrwać ok. 3,5 roku. Trzeba przyznać, że jego wizja jest wyjątkowo niepokojąca, pamiętać jednak należy, że nie są to potwierdzone informacje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygarnęła 1-dniowego kotka. Niewiarygodne, jego wygląd przypomina zupełnie inne zwierzątko
  2. Ludzie zatrzymywali auta by zobaczyć "UFO". Tysiące nagrań zalało internet [wideo]
  3. Chiny dłużej już nie mogą. Ogłaszają ostre uderzenie w światową potęgę
  4. Zdjęcie Szymona Hołowni z rezerwatu wstrząsnęło internetem. Trudno się nie skrzywić
  5. Dwie osoby nie żyją, wielu rannych, nagle wybuchł chaos. Wiadomości z zagranicy obiegły media
  6. Tragiczny wypadek w kujawsko-pomorskim. Ponad 100 ofiar śmiertelnych, wśród nich matki z dziećmi

Źródło: YouTube.pl/ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Następny artykuł