Krzysztof JackowskiFot. YouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Idzie zima. Krzysztof Jackowski zapowiedział, co nas czeka. Jego wizja wzbudziła kontrowersje

Krzysztof Jackowski niedawno podzielił się swoją wizją. Tym razem jasnowidz mówił o pogodzie i nadchodzącej zimie. Jego słowa wywołały w mediach wiele kontrowersji – zwłaszcza że wcześniej przedstawił zupełnie odmienne stanowisko. Wszystko wskazuje na to, że Jackowski nie może się zdecydować. O szczegółach napisał Super Express.

Krzysztof Jackowski komunikuje się z internautami głownie na pośrednictwem platformy YouTube, gdzie ma własny kanał JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official. Tam regularnie dzieli się swoimi przepowiedniami, które trzeba jednak traktować z przymrużeniem oka. Niedawno ponownie wypowiedział się o pogodzie i nadchodzącej zimie. Wyłapano, że jasnowidz jeszcze wcześniej mówił coś zupełnie innego.

Polsat potwierdza: Rząd zmienił zdanie ws. nowych obostrzeń w całym kraju. To już pewne. Polacy i turyści powinni wiedziećPolsat potwierdza: Rząd zmienił zdanie ws. nowych obostrzeń w całym kraju. To już pewne. Polacy i turyści powinni wiedziećCzytaj dalej

Internauci zastanawiali się, co Krzysztof Jackowski uważa o nadchodzącym sezonie zimowym. Podczas transmisji Polacy mogli zadawać jasnowidzowi pytania. Jeden z widzów chciał wiedzieć, co Jackowski są o zbliżających się warunkach pogodowych. Jego odpowiedź zaskoczyła wiele osób, ponieważ jeszcze niedawno twierdził coś zupełnie innego. Wszystko wskazuje na to, że profeta nie może się zdecydować.

Krzysztof Jackowski zmienia zdanie na temat zimy. Jasnowidz nie może się zdecydować

Krzysztof Jackowski po raz kolejny wywołał kontrowersje, dzieląc się swoimi wizjami z internautami. Tym razem jednak wynikają z faktu, że w krótkim odstępie czasu jasnowidz udzielił dwóch skrajnie odmiennych wypowiedzi na temat jednej z przepowiedni. Gdy słuchacz zapytał Jackowskiego, „jaka będzie zima”, profeta odpowiedział spokojnie.

– Zima w mojej ocenie, w moim przeczuciu będzie ciepła. I inna, jak poprzednie. Inna – słowa Jackowskiego cytuje Super Express.

Będą zmuszeni ewakuować polskie miasto. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Mieszkańcy i turyści są porażeni skalą dramatuBędą zmuszeni ewakuować polskie miasto. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Mieszkańcy i turyści są porażeni skalą dramatuCzytaj dalej

Ta wypowiedź bardzo zdziwiła internautów, ponieważ jeszcze niedawno Krzysztof Jackowski poruszał temat nadchodzącej zimy. Wtedy jednak jasnowidz natomiast twierdził, że zima „będzie ponura i łagodna”. Po chwili dodał też „Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista i łagodna”. Wiele wskazuje na to, że Krzysztof Jackowski nie może się zdecydować.

Dzisiaj grzeje: 1. Zostało już tylko kilkanaście godzin. Połowa Polski musi się przygotować. Wszystko się zmieni. Polaków i turystów z zagranicy czekają utrudnienia
2. Tysiące Polaków zapłacą ponad 1000 zł, opłata poszybuje w górę. Nikt się nie wywinie?
3. Zatrważające sceny w Zakopanem. Służby musiały szybko reagować. Mieszkańcy i turyści mogli bać się o swoje życie

Warto pamiętać, że wizji Krzysztofa Jackowskie nie należy traktować poważnie, a do całej jego działalności lepiej podchodzić z dystansem. Jasnowidz jest kontrowersyjną postacią, według niektórych kreującą się na internetowego celebrytę. Wygląda jednak na to, że sam zaczyna się powoli gubić w swoich przepowiedniach. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o skandalu w rodzinie Martyniuków.

Wszystko wyszło na jaw. Zdradził ile zarobił na bonach turystycznych. Kwota przyprawia o zawrót głowyWszystko wyszło na jaw. Zdradził ile zarobił na bonach turystycznych. Kwota przyprawia o zawrót głowyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bassador nagle przewrócił się na ziemię, a właściciel wyciągnął telefon. Przechodnie nie wiedzieli, co się dzieje
  2. Zadziwiający pomysł wojska. Żołnierze użyją gogli AR do sterowania psami
  3. Nadzwyczajna transmisja Jackowskiego po ogłoszeniu obostrzeń. "Nic nie da", mocne słowa o Polsce i 2 innych krajach
  4. Miliony Polaków dostało niepokojące, identyczne SMS. Co się dzieje?
  5. Wprowadzają trzeci poziom ostrzeżenia w Polsce. Ważna wiadomość dla wszystkich, szczególnie planujących podróże
  6. Tysiące Polaków otrzymało pilną wiadomość. Już niedługo w wielu miejscach zajdą poważne zmiany

Źródło: Super Express

Następny artykuł