Krzysztof Jackowski straszy testamiYouTube JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Nadzwyczajna transmisja Jackowskiego po ogłoszeniu obostrzeń. "Nic nie da", mocne słowa o Polsce i 2 innych krajach

Krzysztof Jackowski wzbudził grozę kolejną, dramatyczną wizją. Podczas transmisji na żywo ogłosił, co nas czeka. Nie wygląda to dobrze, nie chodzi zresztą tylko o Polskę.

Krzysztof Jackowski jest najsłynniejszym polskim jasnowidzem, który swoimi apokaliptycznymi wizjami dzieli się na swoim kanale w serwisie Youtube. Tuż po ogłoszeniu nowych restrykcji przez rząd, ogłosił nadzwyczajną transmisję na żywo, podczas której przepowiedział, co czeka nas w najbliższych miesiącach. Ciarki przechodzą na samą myśl.

Będą zmuszeni ewakuować polskie miasto. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Mieszkańcy i turyści są porażeni skalą dramatuBędą zmuszeni ewakuować polskie miasto. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Mieszkańcy i turyści są porażeni skalą dramatuCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski przepowiedział rozwój wypadków po kolejnych restrykcjach

Pandemia koronawirusa już od prawie roku jest tematem numer jeden w polskich i światowych mediach. Obecnie mamy do czynienia z drugą falą, przez którą rządy państw zdecydowały się na wprowadzenie dodatkowych restrykcji. W dyskusję włączył się również jasnowidz Krzysztof Jackowski, który złowieszczo zapowiedział, że obostrzenia to dopiero początek.

Czarne chmury nad Rydzykiem i Radiem Maryja. Koniec zagranicznej ekspansji? Kolejny kraj ma dośćCzarne chmury nad Rydzykiem i Radiem Maryja. Koniec zagranicznej ekspansji? Kolejny kraj ma dośćCzytaj dalej

- Uważam, że będzie szybka decyzja. Te obostrzenia, które są teraz wprowadzane - one są, bo są, ale rząd wkrótce wprowadzi jakiś "stan" w Polsce. I to już będzie bardzo restrykcyjne. Chyba nie tylko nasz kraj to wprowadzi, a dwa inne kraje (...) Ten stan może trwać około trzech miesięcy, przynajmniej tak będzie się mówiło (...) Kojarzy mi się reglamentacja niektórych produktów. Nie oznacza to, że macie jutro z koszykiem biec po zakupy, nic to nie da. Nie będziecie chodzili głodni, ale będzie reglamentacja niektórych produktów - zapowiada Jackowski.

Podczas transmisji Krzysztof Jackowski podkreślał, że pandemia rzeczywiście stanowi olbrzymie zagrożenie dla ludzi. Nie podoba mu się jednak retoryka mediów, które jego zdaniem powinny uspokajać ludzi oraz skupiać się również na innych sprawach niż wirus.

- Nie przeczę, że zaraza jest. Nazywam jednak całą sytuacją społeczną, jaka się wydarzyła, jako absurd. Zdania nie zmienię, tak mi się wydaje - dodał.

Następnie ponownie przeszedł do straszenia ludzi wizją katastrofy. Dotyczy ona przyszłości całej Europy. Jackowski dostrzegł wojsko na ulicach, co według przypuszczeń ma oznaczać wprowadzenie stanu wojennego na terenie większości państw. Przewiduje nawet, przymusowe testy na Covid-19, trzeba jednak pamiętać, że są to jedynie wizje, niepotwierdzone przez żadnych ekspertów.

Dzisiaj grzeje: 1. Wprowadzają trzeci poziom ostrzeżenia w Polsce. Ważna wiadomość dla wszystkich, szczególnie planujących podróże
2. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" ma już dość. "Podejmiemy przysługujące nam środki prawne"
3. Miliony Polaków dostało niepokojące, identyczne SMS. Co się dzieje?

- To ma pewną symbolikę: cała Europa się trzęsie. W kolorze niebieskim - nie wiem, co to znaczy, ale to mi się pokazało (...) To będzie wyglądało, jakby w całej Europie nastąpił stan wojenny na kilka miesięcy. Wchodzimy w coś, co ja w ubiegłym roku i poprzednich latach zapowiadałem - mówię o sferze militarnej (...) Kiedy będzie ten stan ogłoszony w Polsce, będziemy zmuszani do robienia testów - nawet osoby zdrowe. Będzie taki przymus, taka decyzja. Ludzie z zarazą będą izolowani poza szpitale (...) Sytuację mamy bardzo poważną, w tej sytuacji wszyscy jesteśmy zagubieni - podsumował.

Zatrważające sceny w Zakopanem. Służby musiały szybko reagować. Mieszkańcy i turyści mogli bać się o swoje życieZatrważające sceny w Zakopanem. Służby musiały szybko reagować. Mieszkańcy i turyści mogli bać się o swoje życieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właścicielka pitbulli zdradza wstrząsające szczegóły z dnia ataku na Kamilka. "Przeważały nożyczki w ręku chłopca"
  2. Banki alarmują, wzmożona aktywność oszustów. Tysiące zagrożonych klientów, znikają życiowe oszczędności
  3. Nadzwyczajna transmisja Jackowskiego po ogłoszeniu obostrzeń. "Nic nie da", mocne słowa o Polsce i 2 innych krajach
  4. Miliony Polaków dostało niepokojące, identyczne SMS. Co się dzieje?
  5. Wprowadzają trzeci poziom ostrzeżenia w Polsce. Ważna wiadomość dla wszystkich, szczególnie planujących podróże
  6. Oskarżają lekarza, że nie pomógł ciężarnej pacjentce. Medyk odpowiedział na zarzuty

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł