Krzysztof Jackowski znowu w akcji.Fot. YouTube.com/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski przekazał okropną wiadomość. Niestety

Krzysztof Jackowski kolejny raz zaszokował swoich fanów brawurową akcją poszukiwawczą, “sterowaną” sprzed przysłowiowego biurka w rodzinnym Człuchowie. Interwencja była o tyle imponująca, że “zdalne” dochodzenie jasnowidza miało swój przedmiot aż po drugiej stronie Bałtyku.

Krzysztof Jackowski nie stroni od wręcz ezopowych przepowiedni, jednak teraz, jak sam przyznaje, przedstawił konkretne dane dotyczące sprawy zaginionego Norwega. Na swoim ostatnim live'ie podzielił się ze swoimi fanami sprostowaniem, iż pracował nad sprawą mężczyzny już od dłuższego czasu i okazał się nie Polakiem, a obywatelem Królestwa Norwegii. Pomimo nieścisłości, jasnowidz i tak pochwalił się wykonaniem zadania.

Tato zrobił córce zdjęcie na plaży. W domu zobaczyli szczegół, przez który ciarki przeszły im po plecachTato zrobił córce zdjęcie na plaży. W domu zobaczyli szczegół, przez który ciarki przeszły im po plecachCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski niczym Harry Hole

Miłośnicy skandynawskiej literatury sensacyjnej mogliby znaleźć w sprawie jasnowidza materiał na konkretny kawałek norweskiego dreszczowca. Krzysztof Jackowski podzielił się ze swoimi fanami sprawą, którą udało mu się rozwiązać dzięki relacjom kobiety mieszkającej w Norwegii. Jej partner zaginął na początku miesiąca, a lokalna policja nie była w stanie określić miejsca, w którym mógł potencjalnie stracić życie. W tym momencie “wkroczył” polski jasnowidz.

- Mężczyzna zaginął w sobotę 1 sierpnia na wielkim jeziorze typu rynnowego, Mjøsa (największe jezioro Norwegii - przyp. red.). Zwróćcie uwagę, jak długo go szukano. W akcjach poszukiwawczych brały udział helikoptery, policja, pogotowie morskie. Ta pani, partnerka zaginionego mężczyzny, zwróciła się do mnie 10 sierpnia o godzinie 21:49 [...] Wysłałem maila z mapą 11 sierpnia o 15:15. Tego samego dnia odnaleziono tam zwłoki zaginionego 40-latka - mówił na swoim live’ie Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski, czyli primus inter pares

Co ciekawe, Krzysztof Jackowski rozwikłał sprawę zaginięcia bez materiałów dowodowych. Swoje wizje opierał wyłącznie na “zdjęciach elektronicznych”, choć wcześniej kobieta chciała przesłać mu podkoszulek partera. Jednakże odzież zaginionego nie była potrzeba jasnowidzowi z Pomorza. Po wysłaniu mapy i interwencji służb, kobieta podziękowała Jackowskiemu, jednak nie była to jedyna akcja, bądź co bądź, znanego mieszkańca północy kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Wczesne objawy cukrzycy. Pacjenci często ich niedostrzegają
2. Ważna wiadomość z Karpacza. Przenoszą, podjęli decyzję
3. Niemcy zdecydowali się na bardzo kontrowersyjny krok. Polska też może pójść ich drogą

- Bardzo Panu dziękuję za pomoc. Odnaleźliśmy mojego partnera dokładnie w miejscu, które Pan wskazał. Jego brat pojechał tam zaraz po tym jak otrzymałam od Pana mapę. Policji trudno było w to uwierzyć, ale stawili się na miejscu po tym, jak zadzwonił z informacją, że różne części łodzi znalazł w wodzie. Noc zatrzymała poszukiwania. Zostały wznowione dnia następnego i około południa mogliśmy już przeżywać żałobę. Koszulki już do Pana nie wysyłałam. Jeszcze raz bardzo Panu dziękuję. Dzięki Panu możemy się z nim pożegnać i pochować tak, jak na to zasługuje - napisała do Krzysztofa Jackowskiego pani Magdalena cytowana przez WawaInfo.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny Polak w Premier League? Pojawiła się wielka szansa dla naszego zawodnika
  2. Prawie każdy z nas musiał płacić. Zapadł przełomowy wyrok, nagle wszystko się zmieni?
  3. Fatalne doniesienia z Hiszpanii dla wszystkich turystów. Sytuacja jest dramatyczna
  4. Polsat właśnie przekazał smutną wiadomość. Jedna z największych katastrof, straty są przytłaczające
  5. Niewyobrażalnie tragiczny finał wycieczki. Niestety, są ofiary
  6. Katarzyna Dowbor podzieliła się radosną nowiną. Jej rodzina właśnie się powiększyła, uratowała niewinne życie

Źródło: WawaInfo

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł