krzysztof jackowski przewidział katastrofęfot. instagram.com/ jackowski_k

Jackowski wyjawił, co będzie działo się jesienią. Mówi o największym skarbie Polaków

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją. Tym razem chodzi o wydarzenia, które czekają nas już jesienią. Jasnowidz w swoim najnowszym wywodzie mówi o największym skarbie Polaków - krwi. Wstrząsające wydarzenia mają rozpocząć się już w listopadzie.

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję, którą natychmiast podzielił się ze swoimi odbiorcami. Twierdzi, że najgorsze czeka nas w listopadzie, a będzie to dopiero początek dramatycznych wydarzeń. Jasnowidz mówi nawet o polskiej krwi.

Dym widać z wielu kilometrów, ewakuowali tysiące osób. Dramatyczne doniesienia zza granicy, zniszczenia są gigantyczneDym widać z wielu kilometrów, ewakuowali tysiące osób. Dramatyczne doniesienia zza granicy, zniszczenia są gigantyczneCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski miał wizję

Najnowsze nagranie na kanale Youtube Krzysztofa Jackowskiego nie pozostawia złudzeń. Jasnowidz na początku przypomniał o swoich dokonaniach w przepowiadaniu wydarzeń roku 2020. Twierdzi, że wkrótce czeka nas wojna, która rozpocznie się już w listopadzie. Nie chciał jednak zdradzić konkretnych dat, kiedy sytuacja ma ulec pogorszeniu.

- Może się wydarzyć coś takiego, że będzie bardzo poważna wojna - poza Polską ona się zacznie, w listopadzie. Ja nie stawiam tutaj dat, mówiłem wam o tym czasie, to zwróćcie uwagę tak samo nielogicznie wyglądało to jak ja mówiłem "słuchajcie rok 2019 był ostatnim rokiem w miarę normalnym, spokojnym 2020 obedrze nas ze złudzeń, to będzie pierwszy rok czegoś, co w przyszłości nazwiemy wojną na świecie - mówi Krzysztof Jackowski

Jasnowidz nie dał nawet chwili oddechu widzom po tych wstrząsających doniesieniach i od razu przeszedł do szczegółów. Twierdzi, że najgorsze zacznie się w listopadzie, a jeśli zacznie się w październiku, to znaczy, że w listopadzie będzie jeszcze gorzej. Chociaż Jackowski gubi się w miesiącach, nie ma wątliwości, że czeka nas coś strasznego.

- Listopad, ja mam poczucie, że to jest miesiąc, od którego bardzo dużo będzie zależało. Większość z was widzi, co się dzieje na świecie. Punktem istotnym w tym roku będzie listopad. Jeżeli będziecie widzieli, że w październiku będzie wam się nakazywało w powodu koronawirusa różne rzeczy, też z ograniczeniem pewnych praw konstytucyjnych, będzie się apelowało do naszego zdrowego rozsądku, żebyśmy się na to godzili - wówczas, jeżeli to się zacznie w październiku to nie miejcie wątpliwości, że w listopadzie czeka was coś o wiele gorszego związanego z tym co ma się wydarzyć na świecie. Dla mnie nie ulega wątpliwości, to co was straszyłem od kilku lat i ustawiałem to na 2020 rok, dla mnie nie ma wątpliwości, że jest to na rzeczy i musimy się przygotować - mówił jasnowidz na swoim kanale.

Krzysztof Jackowski w swojej wizji ujrzał również premiera Morawieckiego, co uznał za badzo niepokojący widok, mimo że polityk zdawał się uspokajać swoich rodaków. Jasnowidz jednak apeluje, aby nie dawać się nabrać i przygotować na najgorsze.

- Niepokoi mnie to, co poczułem: będzie stał premier i mówił przed kamerą. Czyli te działania na świecie staną się nagle, nie będzie przymiarek, nie będzie czasu. To się wydarzy nagle. Nagle, ale z potężnym impetem- na tyle nagle, ze premier będzie czuł się zobowiązany powiedzieć "zapewniam wszystkich obywateli, że rząd będzie robił wszystko, żeby w Polsce się to nie stało, żeby do Polski to nie doszło". Jeżeli to by miało sens, to wygląda to bardzo groźnie - podkreśla Jackowski.

Najgorsze jednak pozostawił na sam koniec. Jasnowidz zapowiedział, że pojawią się żądania, aby masowo oddawać krew. Dużo krwi. Okazało się również, że wydarzenia te wcale nie muszą mieć miejsca w listopadzie, ale listopad może być ważnym progiem. Wracając do początku wypowiedzi, powinniśmy być gotowi już w październiku na wydarzenia które mogą rozpocząć się w listopadzie albo później.

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta jechała autostradą, nagle inne auta zaczęły ją osaczać. Natychmiast chwyciła telefon, teraz ostrzega innych
2. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze

- Ja nie chcę takich rzeczy mówić, ale będą żądania, prośby, żebyśmy masowo oddawali krew. Czyli coś na świecie się takiego wydarzy, że będzie dużo krwi potrzebne. Będą też informacje codzienne, takie jak teraz są ile osób zachorowało na koronawirusa, ile umarło ile ozdrowiało, tak będziemy przyzwyczajeni też do meldunków o stanie skażenia w Polsce. Zrozumcie, ja mówię wam rzeczy wagi bardzo dużej. Żeby było jasne, nie lokalizuję tego na listopad. Listopad jest progiem, ale też nie wykluczam, że to się może zdarzyć już za progiem - mówił Krzysztof Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Wstrząsający materiał z monitoringu. Psi fryzjer przyłapany na niedopuszczalnym czynie

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł