Krzysztof Jackowski odpowiada pani ewiefot. instagram.com/ jackowski_k

Pani Ewa napisała do Krzysztofa Jackowskiego. Odpowiedź jasnowidza wbiła ją w fotel

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją w odpowiedzi na pytanie zadane przez panią Ewę. Niestety, nie była optymistyczna. Według jasnowidza będziemy musieli przygotować się na kolejne rozczarowanie. Czy tym razem przepowiednia okaże się prawdziwa?

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularniejszych jasnowidzów w Polsce. Chociaż jego wizje nie zawsze się sprawdzają, za każdym razem wzbudzają bardzo wiele emocji wśród Internautów. Tym razem postanowił odpowiedzieć na pytanie, które zadała mu pani Ewa.

Są ofiary śmiertelne i ranni. Doszło do silnej eksplozji. Niewiarygodne doniesienia ze świataSą ofiary śmiertelne i ranni. Doszło do silnej eksplozji. Niewiarygodne doniesienia ze świataCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski podzielił się kolejną wizją

Jasnowidz z Człuchowa po raz kolejny podzielił się wizją. Tym razem jednak odpowiedział na konkretne pytanie, które zadała mu fanka - pani Ewa. Chodziło o pogodę, a konkretnie o tegoroczną zimę. Jackowski już wcześniej miewał wizje meteorologiczne.

- Pani Ewa pyta jaka będzie zima w tym roku. Jakie lato w tym roku, powiedziałem, że będzie kapryśne i brzydkie. Nawet gdyby teraz zaczęło mocniej świecić słońce, to i tak takie lato nam w głowie zostanie. Bo już połowa lata przeszła i było kapryśne i brzydkie - mówił jasnowidz z Człuchowa.

Jackowski zdecydował się nie pozostawiać pani Ewy w niepewności przez kolejne kilka miesięcy i odpowiedział na pytanie, powołując się na swoją wizję. Wcześniej jasnowidz opowiedział również o swoich rozważaniach na temat nadchodzącej jesieni.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
2. Został zwolniony z Pytania na śniadanie z dnia na dzień. Teraz odpowiada na pytania o kłótnie za kulisami

- Zima? Będzie ponura i łagodna. Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista, ale łagodna - odpowiedział Jackowski na pytanie pani Ewy. W trakcie nagrania doznał jeszcze jednak kolejnej wizji meteorologicznej odnośnie ostatnich dni lata - Lipiec, sierpień… Wiecie jakie miałem wrażenie? Że tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, gdzie, wyobraźcie sobie, przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy się taka lokalna powódź duża. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dorobił się milionów na przemyśle futrzarskim. Milioner tłumaczy się z warunków panujących na fermach zwierząt
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Dwa puszczone luzem psy śmiertelnie pogryzły jamnika na oczach właścicielki. Opiekun psów nie zareagował

Źródło: Popularne

Następny artykuł