Krzysztof Jackowski metereologiem.Fot. Screen/YouTube.com//JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Jeszcze tego lata. Krzysztof Jackowski ma dramatyczną wiadomość dla Polaków

Krzysztof Jackowski tym razem dał się poznać jako specjalista nie tylko od morderstw, kataklizmów, zaginięć, sytuacji epidemiologicznej, konfliktów zbrojnych, stosunków geopolitycznych, militariów, czy zbrojeń. Podczas ostatniego live’a wcielił się w rolę synoptyka.

Krzysztof Jackowski śmiało mógłby konkurować z Instytutem Meteorologii i Gospodarki Wodnej. O ile IMGW komunikuje alerty za pośrednictwem (nomen omen) szybkiego w realizacji komunikatów Twittera, to jasnowidz z Pomorza stawia na bezpośredni kontakt z zainteresowanymi. Tak też podczas kolejnego już live’a ze swoimi poplecznikami, zdradził jaka aura ma rzekomo czekać turystów zimą.

Nagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za scenyNagły atak na plaży w Międzyzdrojach. Wyciekło nagranie, co za scenyCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski konkurencją dla Jarosława Kreta?

Jedna z oddanych słowom jasnowidza słuchaczek zadała człuchowianinowi pytanie dotyczące aury na tegoroczną zimę. Krzysztof Jackowski rozpoczął swój meteorologiczny wywód od odniesienia się do wcześniejszych prognóz na kończące się już lato. O ile swego czasu twierdził, że sezon będzie “kapryśny” (z czym nie zgodziliby się europejscy synoptycy), to zima może być niemałą zagadką.

- Pani Ewa pyta, jaka będzie zima w tym roku. Jakie lato w tym roku, powiedziałem, że będzie kapryśne i brzydkie. Nawet gdyby teraz zaczęło mocniej świecić słońce, to i tak takie lato nam w głowie zostanie. Bo już połowa lata przeszła i było kapryśne i brzydkie - rozpoczął swoją meteorologiczną tyradę Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski, czyli meteorologiczne per aspera ad astra

Z gwiazd, przeczucia lub najprostszych domysłów Krzysztof Jackowski wysnuł wniosek, iż zima może nie spełniać warunków iście podręcznikowych. Jasnowidz uważa również, że miłośnicy białych świąt, mogą mieć niemałe powody do zaniepokojenia. Z drugiej zaś strony, reprezentant Pomorza na scenie polskiego jasnowidztwa, uspokaja osoby o upodobaniach nieco bardziej jesiennych.

- Zima? Będzie ponura i łagodna. Ponura i łagodna, czyli dżdżysta, mglista, ale łagodna - stwierdził krótko najsłynniejszy mieszkaniec pomorskiego Człuchowa, Krzysztof Jackowski.

Na koniec Jackowski podzielił się ze swoimi fanami również dość przerażającą wizją. Wyglądało to tak, jakby na żywo miał pewną wizję, która brzmiała bardzo niepokojąco i dramatycznie.

Dzisiaj grzeje: 1. TVN pilnie alarmuje. Żywioł uderzy w Polskę, ostrzeżenia 1. stopnia
2. Wiadomości TVP przekroczyły wszelkie granice. Kolejny raz uderzają i upokarzają ludzi na wizji

Wiecie jakie miałem wrażenie? Że tego lata jeszcze może dojść do sytuacji, jeżeli chodzi o pogodę, gdzie, wyobraźcie sobie, przez kilka dni tak intensywnie będzie padać, że się zdarzy się taka lokalna powódź duża. Przez kilkudniowe deszcze. Takie mam wrażenie

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające nagranie trafiło do sieci. Kobieta znęcała się nad psem na oczach dzieci
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Szelągowska powaliła fanów na łopatki. Widok, którego nie zapomną, wszystko na plaży podczas urlopu
  4. Zrobili sobie rodzinne zdjęcie przy stole. Dopiero później odkryli szczegół, który ich zamurował
  5. Bezwzględny żywioł uderzył, 200 tys. osób ucieka. Media obiegła tragiczna wiadomość ze świata
  6. Wolontariusze odebrali policjantowi skrajnie zaniedbane psy. Teraz policja weszła do ich domów, oburzający powód

Źródło: se.pl

Następny artykuł