Krzysztof Jackowski o pandemii koronawirusaScreen/youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Porażająca wizja Krzysztofa Jackowskiego. Chodzi o koniec pandemii

Krzysztof Jackowski to znany polski jasnowidz z Człuchowa. Wielu ludzi czeka na jego przepowiednie. Teraz mężczyzna powiedział, kiedy jego zdaniem skończy się pandemia koronawirusa. Opowiedział o tym w swojej audycji.

Krzysztof Jackowski co jakiś czas opowiada o swoich nowych wizjach. Tak też zrobił tym razem podczas audycji na swoim kanale na YouTubie. Podjął jeden z najważniejszych obecnie tematów, czyli pandemia koronawiursa. Wyjaśnił, kiedy według niego może skończyć się pandemia oraz co może się z nią wiązać.

Chwile grozy na południu Polski. Spadł w przepaść, sytuacja wyglądała przerażającoChwile grozy na południu Polski. Spadł w przepaść, sytuacja wyglądała przerażającoCzytaj dalej

Krzysztof Jackowski o koronawirusie

Pandemia koronawirusa sparaliżowała cały świat na wielu płaszczyznach. Ucierpiało wiele sektorów życia, m.in. turystyka. Wypowiada się na jej temat wielu ekspertów, celebrytów oraz znanych postaci. Głos zabrał również słynny jasnowidz z Człuchowa.

- Jeżeli obserwowaliście, tam jest taka wypowiedź moja. Kiedy się zaczęła pandemia, zatytułowałem to tak, że kilka razy te same literki pisałem: koronawirus. Wtedy kiedy dużo ludzi się zlękło, kiedy zrobiono panikę, ja powiedziałem, żeby nie dać się zastraszyć, że patrząc na statystyki, coś jest nielogicznego w tym wszystkim. Oczywiście, to było trochę zbesztane przez wielu ludzi, którzy ulegli temu strachowi. Nie dziwię się im. Ale ja chyba przez dwie czy trzy audycje mówiłem, że zaczyna się pewien nonsens - powiedział Jackowski.

W dalszej części Jackowski przeszedł już wprost do wyjawienia, kiedy cała pandemia się zakończy. Jak się okazuje, zdaniem medium może ona potrwać o wiele dłużej, niż mogłoby się wydawać. Jasnowidz jest również przekonany, że rzekomo ma ona również "służyć innemu celowi", nie wyjawił jednak dokładnie, co ma na myśli, mówiąc takie słowa.

- Wirus jest polityczny, więc wirus tak szybko nie minie, bo służy innemu celowi, o którym się niebawem dowiecie - stwierdził jasnowidz.

Trzeba jednak pamiętać, że są to tylko niepotwierdzone przepowiednie, w dodatku nie zostały szczegółowo sprecyzowane. Nie można zatem traktować ich jako informację pewną, w dodatku nie ma na nie potwierdzenia na ten moment w wypowiedziach specjalistów oraz ekspertów.

Dzisiaj grzeje: 1. Odwołują loty do Warszawy. Klamka zapadła
2. Porażający skok zakażeń, kolejny rekord. Liczba, która mrozi krew

Jakiś czas temu pisaliśmy o innej przepowiedni jasnowidza z Człuchowa. Podjął ważny dla Polaków w tym czasie temat. Mężczyzna wypowiedział się, kiedy może być najlepsza pogoda na wakacje. Można o tym przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 20-letni Brazylijczyk już niedługo może zagrać w Legii Warszawa. Jego agent przekazuje ważny komunikat
  2. Dziennikarze udali się na grób Piotra Woźniaka-Staraka, zastali niespodziewany widok. Jest pusty?
  3. Za 7 nocy zapłaciła 340 zł. Wybrała miejsce, do którego na razie nie pojedziemy
  4. Skandaliczna kradzież w Mielnie. Aż trudno uwierzyć, że ktoś spróbował
  5. Jechała pociągiem do Gdyni. Powiedziała całą gorzką prawdę
  6. Kiedy sznaucer zobaczył właścicielkę, nie wytrzymał. Nagranie trafiło do sieci

Źródło: Radio Zet

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł