krzysztof jackowskiScreen/youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Officia

Krzysztof Jackowski ujrzał wielki dramat. "Jak w stanie wojennym. Granice będą zamknięte"

Krzysztof Jackowski w swojej najnowszej wizji zobaczył prawdziwy dramat. Konsekwencje mogą być ogromne, mówi nawet o zamknięciu granic. Boicie się?

Krzysztof Jackowski ostrzega Polaków przed ogromnym niebezpieczeństwem, które nas czeka. Tym razem jasnowidz zobaczył prawdziwy dramat, którego skutki mają odczuć wszyscy. Jak twierdzi, sytuacja ma przypominać stan wojenny.

Na ulicach policja, z głośników co chwila komunikaty. Nie mieści się w głowie, co się dzieje w polskim mieścieNa ulicach policja, z głośników co chwila komunikaty. Nie mieści się w głowie, co się dzieje w polskim mieścieCzytaj dalej

Krzysztof Jakowski zobaczył przyszłość

Jasnowidz w swojej najnwszej wizji zobaczył wybuch, do którego miałoby dojść na Śląsku. Jak twierdzi, sytuacja w Polsce przypoinać będzie stan wojenny, a granice staną się nieprzejezdne. Ludzie mają być spanikowani i bezsilni.

- Jakiś wielki wybuch. Fabryka, czy duża firma w Polsce. Bardziej kierunek Śląska. Granice zamknięte będą na sztywno. Jak to się zacznie, to proszę zwrócić uwagę, że to wszystko będzie przygotowane, dopięte na ostatni guzik. Wszyscy poczujemy się nagle zaskoczeni, ale też zamknięci, bezsilni kompletnie. Będziemy mogli to tylko biernie obserwować, dowiadywać się o czymś. Będzie wzmożona dyscyplina. Będzie bardzo daleko posunięta dyscyplina. Będziemy się czuli jak w stanie wojennym – ostrzegał Krzysztof Jackowski.

Próbując stworzyć kalendarium katastrof, które czekają nas jeszcze w tym roku, Krzysztof Jackowski mówił o przyszłym miesiącu. Co ciekawe, o listopadzie mówił też w kontekście katastrofy, która może wydarzyć się również w grudniu, ale musimy być na nią gotowi już w październiku.

- Ja tego nie umiejscawiam wszystkiego na listopad (...) A to co mówię o listopadzie, to mówię że opadną pewne złudzenia. Jakiś wybuch w wielkiej fabryce, wielkiej firmie w Polsce. Orędzie prezydenta, ale też innych prezydentów czy polityków - mówił.

Jackowski w swoich rozważaniach posunął się nawet o krok dalej. Twierdzi, że ogromny wybuch może być prowokacją, która wywoła oburzenie na całym świecie. Jasnowidz twierdzi, że jesteśmy w olbrzymim niebezpieczeństwie, a wcześniej będziemy poddawani manipulacji.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie zapadła decyzja w sprawie drugiego lockdownu. Wielu łapie się zza głowy po wieściach za granicy
2. Niższe emerytury dla setek tysięcy Polek i Polaków. Ile dokładnie stracą?
3. Skandal u Ryanaira. Nie wpuścili 10-osobowej rodziny z Polski na pokład, powód bulwersuje

- Uwaga niebezpieczeństwo duże, kojarzy mi się gaz bojowy gdzieś, gaz chemiczny. To będzie oburzenie na świecie. Prowokacja. Gaz, a potem orędzia. Groźba zagrożenia militarnego. Będziemy psychologicznie wciągani w to wszystko, zanim to się zacznie. Tak to widzę - zakończył proroctwo Krzysztof Jackowski.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Właściciel strzelił do golden retrievera. Bezcenna reakcja szczeniaka, zasłużył na Oscara
  2. W Milionerach gigantyczne emocje. Hubert Urbański aż osłupiał, już wkrótce wszystko się wyjaśni
  3. Polska gwiazda po cichu wzięła ślub. Wybrała obłędne miejsce, zdjęcia zapierają dech
  4. Znienacka zapytali turystów czemu chodzą bez maseczek w Zakopanem. Ich odpowiedź zwala z nóg
  5. Media przekazały najgorsze informacje, fani ze świata pogrążają się w żałobie. Nie żyje, jego pokazy były międzynarodowymi hitami
  6. Dramat w Łodzi. 45-latek pod wpływem wyrzucił psa do kontenera na śmieci. Tłumaczy, że miał ważny powód

Źródło: Planeta

Następny artykuł