Krystyna Czubówna podbiła serca Polakówyoutube.com tvnpl

Cenicie Krystynę Czubównę? Polacy pokochali ją jako lektorkę programów przyrodniczych

Krystyna Czubówna zasłynęła dzięki swojemu charakterystycznemu głosowi, który sprawiał, że każdy film przyrodniczy zyskiwał niepowtarzalny urok. Polacy pokochali ją za niezwykłe umiejętności.

Krystyna Czubówna przez lata zyskała liczne grono fanów. Choć sama dziennikarka stroni od ujawniania życia prywatnego mediom, Polacy nie przestają darzyć jej symaptią. Jeszcze jako prezenterka słynnej "Panoramy" na TVP potrafiła zjednać sobie widzów, co było widoczne po licznych Telekamerach, jakie zdobyła kolejno w 1998, 1999, 2000 i 2001 roku. To ogromne wyróżnienie, które pokazuje, jak ważną jest postacią dla polskiej telewizji.

Andrzej Duda podjął ostateczną decyzję, nie ma odwrotu. Turyści przecierają oczy ze zdumieniaAndrzej Duda podjął ostateczną decyzję, nie ma odwrotu. Turyści przecierają oczy ze zdumieniaCzytaj dalej

Krystyna Czubówna podbiła serca Polaków

"Panorama" nie jest jednak jedynym programem, w kórym mogliśmy słuchać niesamowitego głosu Krystyny Czubówny. Obecnie jest lektorką programów emitowanych na TVP, TVN Style, Planete i Baby TV. Chyba każdy choć raz miał okazję obejrzeć dokument o życiu zwierząt, w którym opowiadała o tym, co się dzieje na ekranie. Trzeba przyznać, że jej głos o nietypowej barwie wręcz hipnotyzował widzów. Do tego doskonałe tempo i intonacja nadawały każdej scenie wyraźnego chatakteru, podkreślając smutne oraz wesołe momenty. Można było się poczuć prawie jak podczas seansu filmu fabularnego, a nie dokument.

Dzisiaj grzeje: 1. Stało się, wraca obowiązkowa kwarantanna dla Polaków. Właśnie napłynęły informacje z dwóch krajów
2. Fatalne wieści, z naszych portfeli znikną niemałe pieniądze. Lista podwyżek cen i opłat załamuje
3. Żarty się skończyły, minister właśnie potwierdził. Będą nowe obostrzenia, koniec ze swobodą w miejscach publicznych

Do tego Krystyna Czubówna zawsze jest osobą skromną, a wieści o niej rzadko przedostają się do mediów. Zdecydowanie stroni od medialnego zgiełku, ceniąc swoją prywatność. Mimo to udaje się jej podtrzymać zainteresowanie widzów, o czym świadczy choćby jej udział w popularnym show TVN "Agent". Co prawda, nie była w programie długo, a moment, w którym niemal się utopiła, przyprawił widzów o ciarki. O swoim występie opowiedziała między innymi w wywiadzie, który można zobaczyć na kanale tvnpl w serwisie Youtube.

Lubicie Krystynę Czubównę? Oglądacie programy, w których czyta, czy może ciepło ją wspominacie z "Panoramy"?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skandal w Nowym Sączu. Martwe zwierzęta w sklepie zoologicznym, trzymano je w strasznych warunkach
  2. W TVP gwiazda disco polo w roli naukowca. Absurd przekroczył wszelkie granice
  3. Fani nie mogą się oderwać od wakacyjnego zdjęcia córki Małysza. Pokazała szczegół, o którym nawet nie myśleli
  4. Robert Makłowicz zasłynął dzięki podróżom, nagle zniknął. Wyszło na jaw, czym się dziś zajmuje
  5. Zbliża się premiera prawdziwego hitu na Netflixie. Każdy amator podróży musi go obejrzeć
  6. Szczeniak patrzył na śpiące spokojnie niemowlę. W pewnym momencie nie wytrzymał

Źródło: Wikipedia

Następny artykuł