Krupówki nadal są pełne turystówWikimedia.org/ zdjęcie poglądowe/Jozef Kotulič/ CC BY-SA 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en

Obnażyła prawdę o Zakopanym, prowadzi pensjonat. Wątpliwości już nie ma

Krupówki to prawdopodobnie najpopularniejsze miejsce w Zakopanem, które jest najchętniej odwiedzanym miastem w polskich górach. Pensjonat w Zakopanem ma kobieta, która opowiedziała, jak wygląda sytuacja na miejscu. Jest zupełnie inaczej niż mówili.

Krupówki to obowiązkowy przystanek dla osób, które odwiedzają Zakopane. Kobieta, która prowadzi pensjonat w Zakopanem, opowiedziała, jak teraz wygląda sytuacja w tym miejscu. Z tego, co mówi, można wywnioskować, że obawy o turystykę były zbędne.

Kobieta jechała autostradą, nagle inne auta zaczęły ją osaczać. Natychmiast chwyciła telefon, teraz ostrzega innychKobieta jechała autostradą, nagle inne auta zaczęły ją osaczać. Natychmiast chwyciła telefon, teraz ostrzega innychCzytaj dalej

Pełne Krupówki. Sezon w Zakopanem

Kobieta w rozmowie z portalem 24tp.pl powiedziała, że słoneczna pogoda sprawiła, że w Tatry znowu przyjechały tłumy turystów. Trzeba wziąć pod uwagę, że jest już wrzesień, a więc sezon wakacyjny już praktycznie minął. Mimo to Zakopane wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem. Być może nawet większym niż w poprzednich latach.

- Tyle pytań o nocleg przed weekendem ostatni raz miałam w sierpniu ubiegłego roku - powiedziała dla 24tp.pl właścicielka pensjonatu. Nie tylko ona ma powody do radości. Do restauracji ustawiają się długie kolejki, a pod hotelami brakuje miejsc parkingowych. Wieczorem na Krupówkach jest tyle osób, że trudno przejść.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilne ostrzeżenie dla części Polaków. Wystosowano alerty, zagrożenie zdrowia i życia
2. Nawet 6240 zł do twojej emerytury. Mało kto o tym wie, ale możesz liczyć na dodatkowe pieniądze

Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się, że tegoroczne wakacje będą ciężkie dla osób żyjących z turystyki. Powodem miała być pandemia koronawiursa i niebezpieczeństwa z niej wynikające. Nic bardziej mylnego. W tym roku turyści dopisali. Z racji ograniczeń w ruchu lotniczym, wiele osób zdecydowało się na wypoczynek w kraju. Tłumy były nie tylko w Zakopanem, ale również w innych miejscach. Można o tym przeczytać między innymi tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Turysta chciał być zabawny i wepchnął małpę do wody. Natychmiast dostał lekcję, którą zapamięta do końca życia
  2. O istnieniu tych tajemnic na Windows XP nie mieliście pojęcia. Najciekawsze easter egg'i legendarnego systemu
  3. Zdjęcia Dody z wakacji mogą się schować. W sieci pojawił się jej filmik, wszystko widać. Przesada?
  4. Myśleli, że znaleźli na plaży zwykły kawałek drewna. Prawda okazała się druzgocząca, nagranie odbiera apetyt
  5. Kasia spojrzała na stoisko z pamiątkami w Sopocie i prawie zemdlała. Absurdalne, co znalazła
  6. Wstrząsający materiał z monitoringu. Psi fryzjer przyłapany na niedopuszczalnym czynie

Źródło: 24tp.pl

Następny artykuł