"Królowe życia". Dagmara z Wałęsą w pociąguinstagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" spotkała się z prezydentem. Nietypowe miejsce

"Królowe życia" to znany program emitowany na TTV. Uwielbianą bohaterką jest Dagmara, która pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z prezydentem. Szok, gdzie udało się jej go spotkać.

"Królowe życia" to popularny program typu reality show, który jest emitowany na antenie stacji TTV. Zdecydowanie największą gwiazdą tego programu jest Dagmara Kaźmierska. W mediach społecznościowych pojawiło się jej zdjęcie z prezydentem. Spotkała go w nietypowym miejscu.

Premier wydał oświadczenie, wracają restrykcje dot. pubów i restauracji. Porażające informacje z zagranicyPremier wydał oświadczenie, wracają restrykcje dot. pubów i restauracji. Porażające informacje z zagranicyCzytaj dalej

"Królowe życia". Dagmara z prezydentem

Kaźmierska udała się podróż razem ze swoim synem Conanem. Zrezygnowali jednak z samochodu osobowego i postanowili skorzystać z innej formy komunikacji. Postanowili pojechać pociągiem. To właśnie tam udało im się spoktać prezydenta. To dość nietypowe miejsce, jak dla tak ważnej osoby. O którym prezydencie mowa?

Celebryci z popularnego programu TTV spotkali byłego prezydenta RT i laureata Pokojowej Nagrody Nobla Lecha Wałęsę. Zdjęcie z nim zamieścił na Instagramie Conan. - Spotkanie z Panem Prezydentem - podpisał fotografię. Niektórych internautów bardzo rozbawiło to zdjęcie. Zwrócili uwagę na to, jak wyszła na nim Dagmara. - Mistrzyni drugiego planu - napisała jedna z komentujących. Zdjęcie można zobaczyć niżej.

Dzisiaj grzeje: 1. Awaryjne lądowanie nie powiodło się, wszyscy nie żyją. Tragedia za granicą
2. Prowadzący "Pytanie na śniadanie" natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typu
3. Niebezpieczny element oderwał się od samolotu i spadł na polskie miasto. Mieszkańcy w strachu

Wcześniej pisaliśmy, że Lech Wałęsa przebywa aktualnie w uzdrowisku. Być może to właśnie tam pociągiem jechał były prezydent. Swoim pobytem Wałęsa pochwalił się na Facebooku. Jego obserwujący zmartwili się jego wizytą w ośrodku. Zwrócili także uwagę na jego wygląd. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Spotkanie z Panem Prezydentem :)

Post udostępniony przez Conan Bestia Kaźmierski (@conanbestia)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kupił fermę i przeprowadził się na nią z żoną i córeczkami. Właściciel zginął od 7 strzałów, rusza proces
  2. Ciała niebieskie w Układzie Słonecznym, na których może istnieć życie
  3. Tata zrobił córeczce zdjęcie na łódce. Dopiero później zobaczył piorunujący szczegół, włosy stają dęba
  4. Skandal w turystycznym mieście na zachodzie Polski. Ręce opadają. Jest nagranie
  5. Leciała samolotem i nagle poczuła silny ból. Na pokładzie rozpoczęła się akcja. Finału nikt się nie spodziewał
  6. Ustawiali kamery w lasach, aby nagrać dzikie zwierzęta. Nie spodziewali się
  7. </ol

Następny artykuł