królowe życia wypadek DagmaryFot. instagram.com/@queen_of_life_77

Dagmara z "Królowych życia" leżała w szpitalu. Było poważnie. Podczas podróży uległa wypadkowi

"Królowe życia" to program rozrywkowy ukazujący życie osób, które osiągnęły sukces. Niestety nikt nie jest odporny na urazy w czasie wypadków, o czym boleśnie przekonała się jedna z bohaterek.

"Królowe życia" stale przyciągają przed telewizory rzesze widzów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych bohaterek, Dagmara zmaga się z problemami w poruszaniu po wypadku, do którego doszło wiosną zeszłego roku. Gwiazda zdaje sobie sprawę z ograniczeń swojego ciała, lecz zamierza się poddawać. Niedawno ukazał się film, w którym zagrała.

Autobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyAutobus uderzył w most, dzieci w środku. Dramatyczne wiadomości z zagranicyCzytaj dalej

"Królowe życia" przyniosły jej sławę, lecz kariera nabiera tempa

W maju 2019 r. Dagmara Kaźmierska uległa wypadkowi pod Kłodzkiem. O tym, co się stało, opowiedziała dopiero po kilku miesiącach. Groziło jej trwałe kalectwo, musiała poruszać się na wózku inwalidzkim. Po długiej rekonwalescencji i nieustannej rehabilitacji stanęła na nogi, lecz już nigdy nie włoży szpilek.

- Facet zatrzymał się na drodze szybkiego ruchu, bo za późno zobaczył zjazd. Do głowy by mi nie przyszło, że on się zatrzyma. Wina obopólna, bo nie zachowałam odstępu. Ale nie było czasu na żadne hamowanie. Żeby nie było trupów, trzeba było skręcić. Niestety znajdował się tam przepust betonowy - opowiedziała Dagmara cytowana przez Radio Zet.

Dzisiaj grzeje: 1. Daniel nie żyje. Dramatyczna wiadomość obiegła Polskę
2. Przepyszny, niepowtarzalny rosół bez włoszczyzny. Zamiast niej dodać należy składniki, które każdy ma w domu

Pomimo trudności w poruszaniu się, które nadal doskwierają gwieździe "Królowych życia", udało jej się zagrać w najnowszym filmie Patryka Vegi. Wciela się w nim w postać kobiety związanej z siecią klubów nocnych. Rola jest w pewien sposób powiązana z prywatnym życiem Dagmary, ponieważ w przeszłości była właścicielką agencji towarzyskiej, za co została skazana.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Skazał piękną klacz na śmierć. Wolontariusze błagają o pomoc, zostały ostatnie godziny
  2. Kosmiczne umięśnione myszy wróciły na Ziemię. Niezwykły eksperyment NASA
  3. TVP donosi. Doszło do poważnego wypadku z udziałem polskich służb
  4. Polsat potwierdza. Rząd podjął decyzję. Jesienią Polaków czeka prawdziwa rewolucja
  5. Największa gwiazda Opola trafiła do sądu. Fani nie mogą uwierzyć. O co chodzi?
  6. Nagrano rzadkie zwierzę o niespotykanym wyglądzie. Większość ludzi nigdy wcześniej go nie widziała

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł