Kraków tragiczny koniecFot. Wikimedia Mateusz Giełczyński CC BY-SA 3.0

Dramat w Krakowie. Beztroska zabawa skończyła się tragiczne. Wakacyjny koszmar

Kraków znalazł się w centrum tragicznych wydarzeń. Wakacyjna zabawa skończyła się tragedią. Po tym, jak w trakcie wyjścia nad wodę młodych osób doszło do dramatycznego zdarzenia, na miejscu musiały interweniować służby ratunkowe. W mediach pojawiła się już relacja Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

Kraków pogrążył się w żałobie po dramatycznych wydarzeniach, do których doszło na kąpielisku Bagry. Nad wodę wybrała się grupa nastolatków. Wakacyjne zabawy niestety skończyły się fatalnie. Mimo podjętych prób reanimacji jeden z chłopców nie przeżył. Próbował uratować swojego kolegę, który wcześniej zaczął się topić.

Porażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryćPorażające informacje wyszły na jaw. Media odkryły, co zrobił Łukasz Szumowski. Nic nie da się ukryćCzytaj dalej

Nad kąpieliskiem Bagry w miejscowości Kraków wypoczywała grupa nastolatków. Podczas zabawy jeden z chłopaków zaczął się topić. Wtedy jego kolega wykazał się bohaterską postawą i rzucił się mu na ratunek. Tonącego udało się wyciągnąć na brzeg, niestety nastolatek, który udzielał pomocy, zniknął pod wodą. Zaczęła się akcja ratunkowa.

Kraków: nie żyje 16-latek

Do tragedii w miejscowości Kraków doszło w poniedziałek 24 sierpnia w godzinach popołudniowych. Wówczas nad kąpieliskiem Bagry wypoczywała trójka nastolatków. Niestety w wyniku dramatycznych wydarzeń jeden z nich nie przeżył mimo podjętych prób reanimacji. Szczegółową relację ze zdarzenia mediom przekazał Piotr Szpiech z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

- Do zdarzenia doszło po godz.17.20. Trzy osoby nieletnie przebywały razem na krakowskich Bagrach. Podczas kąpieli jeden z nastolatków zaczął się topić. Jego kolega, rówieśnik chciał pomóc tonącemu. Chłopca, który się topił, udało się wydostać na brzeg. Jego kolega zniknął pod wodą - słowa Piotra Szpiecha z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie cytuje Fakt24.

Kraków na koniec wakacji pogrążył się w żałobie po śmierci 16-latka. Po tym, jak świadkom zdarzenia udało się go wydostać na brzeg, rozpoczęły się jeszcze próby reanimacji. Czynności ratunkowe jednak nie przyniosły efektów. Poitr Szpiech z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie poinformował o przekazaniu ciała nastolatka do Zakładu Medycyny Sądowej. Ma to pomóc uzyskać więcej szczegółów dotyczących śmierci chłopaka.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie dziś weszło w życie nowe obostrzenie. Rząd zmienił zdanie w ostatnim momencie
2. Rząd zmienił zdanie. Od dziś obowiązują nowe przepisy. Polacy mogą nie być zadowoleni
3. Co najmniej 2400 zł emerytury, pakiet ulg i dodatków. Seniorzy mają na co czekać

Na Bargach w miejscowości Kraków jest miejsce do kąpieli, jednak z informacji przekazanych przez media wynika, że do tragedii najprawdopodobniej doszło na obszarze objętym zakazem wchodzenia do wody. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o tragedii nad polskimi Malediwami.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lionel Messi wybrał nowy klub. Argentyńczyk chce udowodnić swoją klasę na przekór krytykom
  2. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Kraków. Inspektorzy weszli do opuszczonego mieszkania, żeby uratować zwierzęta. Zastali widok jak z koszmaru, porażające

Źródło: Fakt

Następny artykuł