Kraków to miasto, gdzie doszło do tej sytuacjiUnsplash.com/@olivialu10

Wpadli na lotnisko w Krakowie. Nie czekali, uruchomili alarm

Kraków to miasto, w którym doszło do nietypowej sytuacji. Wszystko wydarzyło się na lotnisku. Grupa pasażerów spóźniła się na lot. Nie było już możliwości wejścia na pokład samolotu. Wtedy postanowili dopuścić się desperackiego czynu.

Kraków. To w tym mieście na południu Polski doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Wydarzyło się to na lotnisku. Trzy osoby spóźniły się na lot do Rzymu. Poinformowano ich, że nie będą mogli już polecić. Oni jednak nie posłuchali i postanowili spróbować. Co zrobili?

Jest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałekJest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałekCzytaj dalej

Kraków. Desperacki czyn na lotnisku

Jak poinformowała rzeczniczka krakowskiego lotniska Natalia Vince, troje pasażerów, w tym dwóch mężczyzn i jedna kobieta, spóźniło się na lot do Rzymu. Co prawda udało im się przejść kontrolę bezpieczeństwa, ale po dojściu do bramki okazało się, że drzwi samolotu są już zamknięte. Wtedy postanowili udać się na płytę lotniska. Mieli zachowywać się bardzo desperacko i gwałtownie.

- Wpadli na lotnisko w ostatniej chwili. Sforsowali drzwi, uruchomili alarm i wbiegli na płytę. Służba ochrony lotniska i straż graniczna zatrzymała te osoby - powiedziała Natalia Vince dla portalu informacyjnego Gazeta.pl.

Dzisiaj grzeje: 1. Jest potwierdzenie, pilny zakaz. Od 8 rano w poniedziałek
2. Operatorzy nie zdążyli dobiec, gdy prowadzący prosił o pomoc. "Pytanie na śniadanie" ma na swoim koncie więcej wpadek

Wydarzyło się to po południu w piątek 11 września. Oczywiście, działania pasażerów okazały się zbędne, ponieważ ostatecznie na pokład samolotu się nie dostali. Co więcej, poniosą oni konsekwencje swojego zachowania. Wszyscy zostali ukarani mandatem w wysokości 100 złotych. Jakiś czas temu pisaliśmy o innej sytuacji na lotnisku. Można o niej przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwa jamniki weszły na wybieg ogromnego lwa. Finał sprawia, że opada szczęka
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Natychmiast wzywali pomoc, widok wyciskał łzy. Straszna scena na polskiej plaży
  4. Chcą zmienić zasady zakazu. Będzie inaczej, znamy szczegóły
  5. Anna Lewandowska musi prosić o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna
  6. Ogromny nowofundland daje dziecku buziaka. Reakcja chłopca bezcenna

Źródło: Fakt

Następny artykuł