Myślała że to kot. Myliła sięReuters (screen)

Myślała, że widzi zwykłego kota. Nagle zrozumiała prawdę i natychmiast wyciągnęła telefon

Kot miał spacerować ulicami jednego z miast. Okazało się jednak, że to inne zwierzę. Kobieta, która była świadkiem sytuacji, postanowiła wyciągnąć telefon i to nagrać. Film trafił do internetu. To nie pierwsza taka sytuacja w ostatnim czasie.

Kot to uwielbiane przez ludzi zwierzę, które jest popularnym domowym pupilkiem. Kobieta szła ulicą i myślała, że zobaczyła właśnie kotka. Okazało się, że się myliła. Kiedy zorientowała się, co naprawdę zobaczyła, postanowiła nagrać widok. Nagranie podbiło internet. Jakie zwierzę można na nim zobaczyć?

Fatalne wiadomości z Podkarpacia. 18 ofiar, policja pilnie apelujeFatalne wiadomości z Podkarpacia. 18 ofiar, policja pilnie apelujeCzytaj dalej

Myślała, że to kot. Myliła się

Szła ulicą miasta Santiago, czyli stolicy Chile. Myślała, że zobaczyła kota. Szybko zorientowała się jednak, że to inne zwierzę. Była to dzika puma. Zauważono ją na patio jednego z domów. Zwierzę, który przyszedł z pobliskich gór, był zdezorientowany i przestraszony. Wezwano służby, którym udało się je schwytać. Puma trafi teraz do zoo, gdzie przejdzie rehabilitację.

Najprawdopodobniej zwierzę pojawiło się w Santiago w celu znalezienia pożywienia i wody. Powodem tego jest panująca w Chile susza, która sprawia, że zwierzęta mają słabe warunki do życia. To nie pierwsza tego typu sytuacja w tym kraju.

Dzisiaj grzeje: 1. Wstrząsająca relacja zgwałconego mężczyzny. Szczegóły tylko dla osób o mocnych nerwach
2. 315 osób nie żyje. Tragiczne wiadomości z Polski
3. Seniorze, przygotuj się na poważną zmianę. We wrześniu może cię spotkać niemiła niespodzianka

Wcześnie dzikie zwierzęta pojawiały się już na ulicach miasta, które leży u stóp pasma górskiego w Andach. To naturalny obszar występowania pum. Podejrzewa się też, że drapieżniki schodzą do miast, ponieważ ulice są opustoszone z powodu epidemii koronawirusa.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

kot

Fot. Reuters (screen)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielkie wyróżnienie dla Roberta Lewandowskiego od UEFA. Polak wśród najlepszych, ogromny sukces, brawo
  2. Minister edukacji informuje, rodzice powinni zwiększyć czujność. Powrót do szkoły wiąże się z jednym ważnym obowiązkiem
  3. Turystka myślała, że robi zwykłe selfie. Kiedy zobaczyła, co uchwyciła, natychmiast poszła na policję
  4. Tragiczne wiadomości zza granicy. Zginęło co najmniej 90 osób, 1000 domów zniszczonych
  5. Pilne ostrzeżenie GIS dla wszystkich Polaków, nie żyje już 11 osób. Nie chodzi o koronawirusa
  6. Po 4 latach psiak ma stracić dom. Wolontariusze mają ostatnią szansę, by znaleźć mu kochającą rodzinę

Źródło: Wirtualna Polska

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł