Koszalin ze sprawą dwukrotnego pobicia mieszkanki.Fot. Wikipedia.org/Janusz Jurzyk, Janusz J./CC BY-SA 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl (zdjęcie poglądowe)

Dramat na ulicy Koszalina. Niczego się nie spodziewała. Włos się jeży na głowie

Koszalin stał się miejscem brutalnej napaści na jedną z mieszkanek. Jak na razie motywy sprawcy nie są znane, jednak wiadomo, że sprawa ma bardzo niepokojące, drugie dno. Teraz mężczyzną zajęły się miejscowe służby, a prokuratura wszczęła oficjalne postępowanie.

Koszalin - to tutaj kobieta spacerująca jedną z ulic miasta została brutalnie zaatakowana przez nieznanego wcześniej sprawcę. W sprawie interweniowała miejscowa komenda. Jak się okazało, mężczyzna jednak miał kontakt z poszkodowaną przed zdarzeniem z poniedziałku. Miejscowe służby ustaliły, że doszło do przynajmniej dwukrotnego pobicia.

Prawdziwy dramat w ośrodku wypoczynkowym na zachodzie Polski. Druzgocące odkryciePrawdziwy dramat w ośrodku wypoczynkowym na zachodzie Polski. Druzgocące odkrycieCzytaj dalej

Koszalin: Policja ze sprawą dwukrotnie pobitej kobiety

Jak podają dziennikarze serwisu se.pl, Koszalin usłyszał o zatrzymaniu sprawcy w poniedziałek, 17 sierpnia. Wtedy też 40-letni mężczyzna zaatakował kobietę na ulicy Wańkowicza. Według relacji świadków agresor podszedł do poszkodowanej, wszczął awanturę, a następnie uderzył ją w twarz.

Zaraz po ataku mężczyzna nagle zaczął się oddalać od pokrzywdzonej. Świadkowie zdarzenia wezwali ratownictwo medyczne, a ambulans przewiózł kobietę do pobliskiego szpitala. Już w placówce lekarze stwierdzili “urazy twarzy”. W sprawie interweniowała I Komenda Policji Miasta Koszalin.

Koszalin bada sprawę agresora

Według wstępnych ustaleń miejscowych służb 40-latek już wcześniej zaatakował tę samą kobietę, za pierwszym razem - kopiąc ją w okolicach brzucha. Wtedy sprawa nie została zgłoszona na policję, a komenda nie ma pewności, czy obie strony zdarzenia utrzymywały ze sobą jakikolwiek kontakt. Teraz Koszalin usłyszał o zaangażowaniu się w sprawę lokalnej prokuratury.

Dzisiaj grzeje: 1. Niepokojące odkrycie naukowców. Codziennie miliony Polaków nieświadomie się trują
2. Ponad 140 osób nie żyje. Liczba cały czas rośnie. Niepokojące wieści ze świata
3. Kontrolerzy rozeszli się po kraju, do ciebie też mogą zapukać. Kara to aż 681 zł

Jak podaje se.pl, mężczyzna usłyszał zarzuty spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu z art. 157 Kodeksu Karnego. Sprawcy grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Policja ustaliła już personalia agresora i objęła go oficjalnym dozorem. Co ważne jednak nie jest to jedyna w ostatnich dniach sprawa, którą zajmuje się Komenda Miasta Koszalin.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Koronawirus w drużynie reprezentantów Polski. Mamy pilne informacje z Włoch, złe wiadomości
  2. Ważne informacje tuż przed weekendem. Klienci PKO BP powinni się przygotować
  3. Pilny apel do wszystkich turystów z Polski. Dla własnego dobra lepiej wiedzieć, nie jest dobrze
  4. Prześwietlili 1000-letni posąg. Zobaczyli, co jest w środku i zamarli
  5. Kasia Cichopek wolałaby, żeby nikt nie wiedział. Za późno, zdjęcie z hotelu wylądowało w sieci
  6. Dlaczego psy liżą ludzi? Nie każdy zna prawdziwe powody

Źródło: se.pl

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł