Koszalin bada sprawę wybuchu beczki.Fot. Flickr.com/P. Tracz / KPRM/domena publiczna (zdjęcie ilustracyjne)

Wybuch na północy Polski. Doszło do eksplozji. Jest ciężko ranny

Koszalin obiegła wiadomość o tragicznym wypadku, w wyniku którego ucierpiała przynajmniej jedna osoba. Doszło do eksplozji. Do akcji wkroczyło Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Koszalin stał się świadkiem wybuchu, w wyniku którego ucierpiał 37-letni mężczyzna. Najnowsze doniesienia mówią o ciężkim stanie poszkodowanego i dużej skali oparzeń ciała. Zdarzenie nadal jest badane przez służby, jednak już teraz podano prawdopodobną przyczynę zapłonu.

69 osób nie żyje, pili skażony napój w restauracjach. Dramatyczna wiadomość ze świata69 osób nie żyje, pili skażony napój w restauracjach. Dramatyczna wiadomość ze świataCzytaj dalej

Koszalin: Mężczyzna w “stanie krytycznym”

Do wybuchu doszło w czwartek 30 lipca przy ulicy Topolowej. Koszalin usłyszał o zdarzeniu zaraz po tym, jak służby potwierdziły potencjalny przebieg wydarzeń. Tak też nieoficjalne ekspertyzy mówią o zapłonie, a następnie wybuchu beczki. Ogień i eksplozja miały być wywołane przez unoszące się nad obiektem opary benzyny.

Według ustaleń portalu koszalininfo.pl, w wyniku wybuchu ucierpiał 37-letni mężczyzna. Lokalne media zarejestrowały moment interwencji Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które zabrały poszkodowanego do szpitala. Jeszcze wtedy dziennikarze określili stan pacjenta jako “krytyczny”. Wówczas Koszalin spodziewał się najgorszego.

Koszalin bada sprawę wybuchu

Jak na razie wiadomo, że służby nadal pracują nad ustaleniem szczegółowego przebiegu zdarzenia z 30 lipca. Najnowsze doniesienia mówią o profilu poszkodowanego. Ma on być pracownikiem okolicznego zakładu. Mężczyzna chwilę przed wybuchem czyścił wnętrze beczki. Co więcej, Koszalin usłyszał również o stanie poszkodowanego zaraz po interwencji izby przyjęć. Co ciekawe, do bliżej niewyjaśnionych wypadków doszło również na Mazurach.

Dzisiaj grzeje: 1. Z pozoru zwykłe 5 groszy może być warte ogromne pieniądze. Chodzi o jeden szczegół na monecie
2. Szumowski mówi o kwarantannie dla Polaków. Dobitne słowa

3. Wypłacając pieniądze z bankomatu możesz się mocno zdziwić. Czekają duże zmiany przy wypłatach

– Poszkodowany został 37-letni mężczyzna – jest w stanie ciężkim, ma poparzenie 80 procent powierzchni ciała. Został zabezpieczony i przekazany zespołowi LPR w celu jak najszybszego przetransportowania do szpitala – mówiła cytowana przez koszalininfo.pl Paulina Targaszewska, rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Szczecinie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niewiarygodne sceny w centrum Warszawy tuż przed godziną „W”. Tysiące osób było świadkami
  2. Justyna Żyła szokuje swoim zachowaniem. Śledzi nową partnerkę Piotra Żyły i uderza w byłego męża
  3. 500 plus w postaci gotówki może przestać funkcjonować. Zamiast tego rodzice mają dostać coś innego
  4. Rezerwacje lotów i wycieczek zostały anulowane. Władze europejskiego państwa podjęły zaskakującą decyzję
  5. Poważne kłopoty Międzyzdrojów. "Nie możemy dać sobie rady"
  6. Oburzające zachowanie polskich turystów w samolocie. Ręce opadają
  7. Znaleźli autokar pełen siatek. Kiedy otworzyli jedną z nich, pobledli z wrażenia

Źródło: koszalininfo.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł