Koronawirus u właściciela lokaluunsplash.com Fineas Anton

Uwaga, właściciel pizzerii ma koronawirusa. Setki osób jadły w jego lokalu

Koronawirus nie odpuszcza. Media ciągle informują o kolejnych ogniskach zakażeń lub przekazują apele sanepidu, gdy ktoś, kto miał kontakt z wieloma osobami okazał się zarażony. Tym razem jest podobnie. Właściciel pizzerii w dużym mieście okazał się zarażony. Mógł mieć kontakt z setkami osób.

Koronawirus nie powstrzymał większości turystów od wypoczynku w ulubiony sposób. Miliony osób wyruszyły w Polskę lub za granicę, by odpocząć od codziennego zgiełku. Podczas swoich wakacyjnych wojaży na pewno odwiedzają lokalne restautracje, nie myśląc o potencjalnym zagrożeniu. Jak się okazuje, nawet w knajpach może być niebezpiecznie. Właściciel jednej z pizzerii w polskim mieście jest zakażony.

Tragedia w Polsce pierwszego dnia szkoły. Ranne dzieci, służby w akcjiTragedia w Polsce pierwszego dnia szkoły. Ranne dzieci, służby w akcjiCzytaj dalej

Koronawirus u właściciela pizzerii

Niestety, złe informacje napływają z Opalenicy w województwie Wielkopolskim. Jak się okazało, właściciel tamtejszej pizzerii otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. O wszystkim poinformowali w swoich mediach społecznościowych.

- Otrzymaliśmy informacje z PSSE o pozytywnym wyniku testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 u jednego z pracowników. Pracownik przechodzi chorobę bezobjawowo. Osoba ta była w pracy w dniach 21.08-22.08-23.08. Pozostała kadra pracownicza została skierowana na kwarantannę - oznajmiono.

W związku z tym w w ostatni sierpniowy weekend lokal był nieczynny. Restauracja zaleza, by każdy, kto chce otrzymać więcej informacji, zwrócił się do Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Tomyślu.

Kolejny przypadek w jednym mieście

Niedawno podano informację o kelnerze z Opalenicy, który również był zakażony koronawrusem. Wted lokalny sanepid prosił, by wszyscy, którzy korzystali z usług restauracji skontaktowali się z nimi. Cała ekipa została skierowana na kwarantannę, jednak w czasie pracy zarówno właściciel, jak i kelner mogli spotkać setki osób. Każdy, kto w ostatnim czasie stołował się w wielkopolskich pizzeriach powinien monitorować swój stan zdrowia.

Dzisiaj grzeje: 1. Widząc stan 5-latka lekarz nie mógł powstrzymać łez. Dziecko doświadczyło niewyobrażalnego cierpienia
2. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
3. Fenomenalne odkrycie w Izraelu. Opisano je w samej Biblii

Powyższe przykłady pokazują, że zawsze, nawet podczas urlkopu czy wizyty w knajpie, trzeba przestrzegać zasad higieny. Szczególnie ważne jest mycie rąk przed i po posiłku oraz zakładanie maseczek ochronnych zawsze, gdy przebywa się w zatłocoznych miejsach. Duże znaczenie ma także zachowywanie dystansu, a przede wszystkim wybieranie do jedzenia zdyzenfykowanych stolików.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Justyna Żyła pokazała, jak spędza czas z dziećmi. Co na to Piotr? (FOTO)
  2. "Nasz nowy dom" zagrożony? Już jutro Polsat wyemituje 200 odcinek, ale sukcesu Katarzynie Dowbor pozazdrościł TVN
  3. Ryanair przeszedł sam siebie. Już od dziś
  4. Zakopane w żałobie. Spełnił się czarny scenariusz, aż trudno uwierzyć
  5. Od 2 września zakaz. Już jest rozporządzenie
  6. Owczarek spotkał na swojej drodze dziki. Nie wszystko poszło zgodnie z jego planem

Źródło: Polsat News

Następny artykuł