koronawirus jest gorzejFot. Wikimedia Cezary p CC BY-SA 4.0

Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa

Koronawirus rozprzestrzenia się w Białym Domu. Jeden z najważniejszych obiektów w Stanach Zjednoczonych zagrożony SARS-CoV-2. Po tym, jak okazało się, że Donald Trump i jego żona są zarażeni niebezpiecznym patogenem, pojawiają się kolejne ofiary COVID-19. Niebezpieczeństwo wisi nad wieloma osobami.

Koronawirus w ostatnim czasie dotyka również osoby publiczne i nie tylko w Polsce. Media wstrząsnęła informacja o pozytywnych wynikach testu na obecność SARS-CoV-2 prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa i jego żony. Teraz okazuje się, że w amerykańskim Białym Domu powstało ognisko zarażeń. Infekcje potwierdzono u kolejnych osób pracujących w jednym z najważniejszych obiektów USA.

Nie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicyNie było innego wyjścia. Stolica zarządziła drugi lockdown, sytuacja jest fatalna. Fatalne wiadomości za granicyCzytaj dalej

Chociaż zapowiadano, że koronawirus nie jest już tak palącym problemem Stanów Zjednoczonych, w mediach pojawiła się informacja o zarażeniu Donalda Trumpa i jego żony. Okazuje się, że to niejedyne osoby pracujące w najważniejszym obiekcie w USA, które otrzymały pozytywne wyniki testów na obecność SARS-CoV-2. Jak dotąd patogen wykryto u 12 osób. Lista może być znacznie dłuższa.

Koronawirus w Białym Domu. Już 12 osób z pozytywnymi wynikami testów.

Koronawirus dopadł już nie tylko u prezydenta Stanów Zjednoczonych i jego żony, ale również u 12 kolejnych osób. Jak się okazuje, niemal wszyscy byli obecni podczas zorganizowanej tydzień temu uroczystości, podczas której nominowano nową sędzię Sądu Najwyższego. Zagrożonych może być mnóstwo osób. O ryzyku już wcześniej ostrzegano polityków.

Od jakiegoś czasu ostrzegano Donalda Trumpa, że w czasie, gdy na całym świecie szaleje koronawirus, organizowanie imprez na terenie Białego Domu nie jest odpowiedzialnym posunięciem. Jak informuje RMF24, podczas tych uroczystości uczestnicy nie nosili maseczek. Apele jednak zlekceważono. Teraz pojawiły się efekty. W Białym Domu pojawiło się ognisko koronawirusa. Ten sam polityk, który żartował z SARS-CoV-2, teraz przebywa w Wojskowym Instytucie Medycznym.

Dzisiaj grzeje: 1. Polka ujawniła nagranie z Wuhan. Nie do pomyślenia, co się dzieje w Chinach
2. Nie żyje gwiazda "M jak miłość", "07 zgłoś się" i "Dom". "Trudno uwierzyć, że już się nie spotkamy"
3. Są zaginieni. Setki strażaków ruszyło do akcji. Potężny huragan uderzył w Europę

Koronawirus zagraża tysiącom osób, które w ostatnim czasie bywału w Białym Domu lub w nim pracują. Donald Trump obecnie otrzymuje eksperymentalny lek. Z relacji lekarzy wynika, że polityk przejawia jedynie lekkie objawy zarażenia i jego stan nie jest poważny. Andrzej Duda oraz Angela Merkel przesłali prezydentowi Stanów Zjednoczonych życzenia jak najszybszego powrotu do zdrowia. W innym z naszych artykułów pisaliśmy również o zamknięciu jednej z najpopularniejszych stolic w Europie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zaatakował psa, wtedy drugi mruczek wkroczył do akcji. Nagranie rozkłada na łopatki
  2. NASA ujawniła piorunujące nagranie. Niezwykle potężny wybuch, nawet naukowcy przecierali oczy ze zdumienia
  3. Zdecydowali. Będą nowe obostrzenia, znaczący rygor w strefach żółtych i czerwonych w Polsce
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Mikroskopijna suczka miała ogromny ciążowy brzuch. Podczas porodu wszyscy zbierali szczęki z podłogi

Źródło: RMF24

Następny artykuł