Korea Południowa dementuje plotkiFot. youtube.com/ Guardian News/ screen

Nowe zdjęcia z Korei Północnej. Jeden szczegół przykuł uwagę wszystkich mediów

Korea Północna dobrze chroni wszystkie informacje o swoim przywódcy. W mediach bezustannie pojawiają się nowe teorie na temat jego zdrowia, a nawet śmierci. Zdjęcia satelitarne rzucają nieco światła na tę sprawę.

Korea Północna nie chce ujawnić zbyt wiele informacji o Kim Dzong Unie. Wiadomo, że przeszedł niedawno ciężką operację, nie wiadomo jednak oficjalnie co z jego stanem zdowia. Przywódca nie pokazuje się publicznie, nie bierze udziału w żadnych spotkaniach. Pojawiło się wiele sugestii, że mogło dojść do jego śmierci, oficjalnie takiej informacji jednak nie potwierdzono, a różne poszlaki wskazują na to, że dyktator przebywa w swojej nadmorskiej rezydencji.

Tragiczne odkrycie na polskim jeziorze. Wiadomość z północy Polski wprawia w osłupienieTragiczne odkrycie na polskim jeziorze. Wiadomość z północy Polski wprawia w osłupienieCzytaj dalej

Luksusowy pociąg przywódcy nadal stoi w Wonhan

Na stacji kolejowej w Wonsan stoi luksusowy pociąg Kim Dzong Una. Na zdjęciach z 21 i 23 kwietnia widać cały skład, którym zwykle podróżował. Taka sytuacja zwykle oznaczała obecność przywódcy w jego rezydencji, która służy za miejsce wypoczynku. Jak donosi amerykański think tank 38 North, 29 kwietnia pojawiły się nowe zdjęcia, które różnią się od wcześniejszych jednym szczegółem. Pociąg nadal stoi w tym samym miejscu, lecz zniknęła lokomotywa. Zdaniem mediów może to oznaczać, że na razie nikt nie opuści rezydencji.

38 North zaznacza, że obecność pociągu na stacji w Wonhan nie musi oznaczać, że Kim Dzong Un jest obecny w swojej rezydencji. Jest to bardzo prawdopodobne, lecz brakuje informacji o jego przyjeździe. Współautorka analizy Jenny Town oceniła w rozmowie z japońską stacją NHK, że jeśli Kim Dzong Un naprawdę przebywa w Wonsan, to jego stan prawdopodobnie nie jest krytyczny. W mieście nie ma szpitali mogących zapewnić zaawansowaną opiekę medyczną, więc byłoby to ryzykowne.

Dzisiaj grzeje: 1.Ekspert WHO zdradził pochodzenie koronawirusa. "Jesteśmy pewni"
2. Przez maseczkę masz zaparowane okulary? Jeden prosty sposób pomoże ci rozwiązać ten problem

Korea Południowa dementuje plotki

Jak podaje Radio Zet, przywódca Korei Północnej nie pojawia się publicznie od 11 kwietnia, lecz tamtejsza prasa donosiła o działaniach dyktatora. Z ich relacji wynika, że Kim Dzong Un m.in. przekazał podziękowania robotnikom i wysłał noty do prezydentów Zimbabwe, Kuby, Syrii i RPA. Korea Południowa nie zauważyła żadnych nadzwyczajnych wydarzeń u sąsiadów i próbuje uspokoić burzę w internecie. Wiele informacji jest jedynie plotką i nie można na ich podstawie ocenić sytuacji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polacy będą rozpaczać, Zlatina uderzy w kraj z pełną mocą. Żywioł osiągnie ogromną moc
  2. Rzeczy, o których nie miałeś pojęcia w walce z koronawirusem. Również Twój zwierzak potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia
  3. W momencie największej liczby zgonów życie w europejskim kraju wygląda tak samo. Bary, galerie i sklepy działają normalnie
  4. Szkoły zostają zamknięte, wiadomo kiedy dzieci wrócą do szkół. Rząd we Włoszech podjął decyzję
  5. Wakacje 2020 będą inne niż wszystkie inne. Eksperci zdradzili, jak będą wyglądały, aż trudno uwierzyć
  6. Fatalne wieści dla Roberta Lewandowskiego. Polak straci fortunę

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł