konkurs usa podróżfot. pixabay.com/dmncwndrlch

Turyści uwielbiający filmy mogą wygrać nagrodę. Jej forma może wielu oburzyć

Konkurs ogłosiła znana stacja telewizyjna, emitująca na swojej antenie kinowe hity. Nagroda główna jest spełnieniem marzeń kinomaniaka.

Z okazji swoich 5. urodzin, znany kanał telewizyjny ogłosił konkurs, w którym wygrać można podróż do Stanów Zjednoczonych. Reguły są proste, a główna nagroda brzmi kusząco.

Samoloty pilnie zawrócone w powietrzu. Powodem koronawirusSamoloty pilnie zawrócone w powietrzu. Powodem koronawirusCzytaj dalej

Konkurs filmowy

Z okazji zbliżających się 5. urodzin w Polsce, kanał Paramount Channel organizuje wyjątkowy konkurs. Nagrodą główną jest trzydniowy wyjazd do Los Angeles i zwiedzanie wytwórni filmowej. Zasady są banalnie proste, a nagrody warte gry, choć nie do końca trafione w obliczu obecnej sytuacji na świecie. Niektórzy mogą się oburzyć, zwłaszcza biorąc pod uwagę szalejącego koronawirusa.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę Paramount Channel, wybrać jeden z pięciu urodzinowych filmów i streścić go maksymalie w jednym zdaniu, w którym możemy użyć maksymalnie 150 znaków. Wśród konkursowych produkcji znajdziemy takie hity jak Pulp Fiction, Shrek Forever, Zjawa, Szeregowiec Ryan i Baywatch Słoneczny Patrol.

Najbardziej kreatywne i zabawne odpowiedzi zostaną nagrodzone. Wśród nagród znajdują się ekologiczne butelki, bluzy oraz walizki sygnowane logo wytwórni, a także aparaty Instax. Na głównego zwycięzcę czeka podróż do LA połączona ze zwiedzaniem wytwórni Paramount Pictures. Konkurs trwa do 22 marca, a regulamin i wszystkie szczegóły znajdziemy na stronie Paramount Channel. Brzmi to kusząco, choć USA z powodu zagrożenia koronawirusem zamyka swoje granice, trudno więc powiedzieć, jak wyglądała będzie realizacja wygranej.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska zamyka granice dla cudzoziemców. Premier potwierdził
2. Sąsiedni kraj zamyka granice z Polską. Już ich nie przekroczymy

Kanał urodziny obchodzić będzie 19 marca. Z tej okazji na jego antenie w dniach 16-22 marca w ramach specjalnej, urodzinowej ramówki, będziemy mogli zobaczyć wszystkie konkursowe filmy, a także wiele innych kinowych hitów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mamy przełom ws. koronawirusa? Naukowcy informują o skutecznym leku, jest znany od 70 lat
  2. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce
  3. Wyznanie polskiej lekarki pracującej we Włoszech. Przykre i mocne słowa
  4. Tragiczna sytuacja we Włoszech. Mieszkańcy muszą zachowywać się wzorowo, jest lista zasad
  5. Polacy wracający do kraju muszą się przygotować. Czeka ich kwarantanna
  6. Polscy skoczkowie poddani kwarantannie. W izolatce również Adam Małysz

źródło: wirtualnemedia.pl

Następny artykuł