Kołobrzeg ma dobre wieści dla turystówPixabay/tworzymyreklame

Już jutro, doczekaliśmy się. Kołobrzeg ma fenomenalną wiadomość dla Polaków

Kołobrzeg czeka już na turystów podobnie jak inne polskie kurorty. Pojawiła się nowa decyzja, która ucieszy przyjezdnych i nie tylko. Zostanie wprowadzona w życie już jutro.

Kołobrzeg to jeden z najpopularniejszych kierunków turystycznych w Polsce. Co roku przyjeżdżam tam tysiące turystów. Tak też będzie w tym roku. Miasto przyjmie podróżujących pomimo epidemii koronawirusa. Teraz pojawiła się informacja, która jest bardzo istotna dla turystów. Podjęto decyzję, która zostanie wprowadzona w życie już 26 czerwca.

Zagrożenie w 9 województwach. IMGW wydało ostrzeżenie I stopniaZagrożenie w 9 województwach. IMGW wydało ostrzeżenie I stopniaCzytaj dalej

Kołobrzeg w wakacje 2020. Dobre wieści

Już jutro dla turystów zostanie udostępnione aż 11 kilometrów plaży. Otwarcie odbędzie się o godzinie 11:00 na plaży centralnej, która znajduje się przy molo. Odbędzie się również przekazanie Błękitnych Flag dla dwóch kąpielisk - kąpieliska "Plaża TRM” oraz kąpieliska "Bałtyk".

Na plażach zostaną zastosowane wszystkie wymogi sanitarne. Jak informują władze miasta, wszystko jest już gotowe na tegoroczny sezon wakacyjny. Na plażach mają pojawić się dodatkowe trzy namioty. Udzielna w nich będzie pierwsza pomoc. Będą także zaopatrzone w potrzebne wyposażenie, również w środku do dezynfekcji, które dostępne będą przy każdej wieży ratowniczej.

Dzisiaj grzeje: 1. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
2. Urzędnicy ci nie powiedzą, ale mogą czekać na ciebie spore pieniądze. Nawet 6240 zł do twojej emerytury

Plaża Centralna ma się stać bezpieczną plażą. Zyska miano #BezpiecznaPlaża. Zostanie ono przyznane z myślą o osobach, które będą miały zapewniony wypoczynek w bezpiecznej przestrzeni. Tam również zostanie wydzielona specjalna strefa z parawanami i zachowaniem odpowiedniego dystansu społecznego. Pierwsi turyści pojechali już nad polskie morze i ocenili pobyt. Można o tym przeczytać tutaj.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Nie przegap 500 Plus na przyszły rok. Kroki, jakie trzeba podjąć, aby nie przepadły ci pieniądze
  3. Tata zrobił córce zwykłe zdjęcie na wakacjach. Dopiero w domu zobaczyli szczegół, w który trudno uwierzyć
  4. Martyna Wojciechowska potwierdziła radosną nowinę. Na temat podróżniczki zrobiło się gorąco w sieci. Sypią się gratulacje
  5. Od wtorku znów mają nakaz noszenia maseczek, ludzie nie mogą uwierzyć. Wiadomość o sytuacji w Bułgarii
  6. Stęsknione za sobą pieski zobaczyły się pierwszy raz po kwarantannie. Uroczy widok, ciężko nie płakać

źródło: Onet

Następny artykuł