Kołobrzeg ze sprawą poszkodowanej urlopowiczki.Fot. Wikipedia.org/Olek Remesz/CC BY-SA 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Weszła do morza w Kołobrzegu. Chwilę później jechała do szpitala, makabra

Kołobrzeg stał się miejscem makabrycznej sceny z plażowiczką w roli głównej. Przypadek kobiety był w takim stopniu inwazyjny, że funkcjonariusze byli zmuszeni do użycia sprzętu hydraulicznego. Poszkodowana wylądowała w szpitalu.

Kołobrzeg - to tutaj jedna z urlopowiczek w pewnym momencie poszła w kierunku wody, jednak pierwsze kroki już w morzu były wyjątkowo bolesne. W sprawie interweniowały miejscowe służby. Była w miejscu potencjalnie niebezpiecznym.

Ministerstwo oficjalnie potwierdziło. Chodzi o Polaków wracających zza granicy, wielu nie będzie zadowolonychMinisterstwo oficjalnie potwierdziło. Chodzi o Polaków wracających zza granicy, wielu nie będzie zadowolonychCzytaj dalej

Kołobrzeg: Kobieta z prętem w stopie

Jak podają dziennikarze Wirtualnej Polski, do zdarzenia doszło na jednej z plaż miejskich między pobliskim molem a portem. Kołobrzeg usłyszał o przypadku plażowiczki głównie z powodu dramatycznych szczegółów całego zdarzenia. Niestety, nie obyło się bez znacznej interwencji medyków. Kobieta miała wejść do wody w miejscu oznaczonym jako niebezpieczne.

Kiedy stawiała pierwsze kroki, poczuła, że coś (dosłownie) przebija jej nogę. Okazało się, że kobieta stanęła na wystający z dna, metalowy pręt. Kołobrzeg obiegła wiadomość, że to świadkowie zdarzenia wezwali ratowników medycznych i zastęp straży pożarnej.

Kołobrzeg ze sprawą poszkodowanej plażowiczki

Według ustaleń Wirtualnej Polski, w sprawie interweniował zespół ratownictwa medycznego i strażacy. Funkcjonariusze mieli użyć sprzętu hydraulicznego do wyjęcia części pręta, który - jak się okazało - przebił nogę poszkodowanej. Konieczne było błyskawiczne przetransportowanie kobiety do pobliskiego szpitala.

Dzisiaj grzeje: 1. Ewakuacja tysiąca ludzi na Warmii i Mazurach. Wielka akcja przy rzece
2. Przełomowa decyzja Biedronki. Wpłynie na wartość naszego koszyka

Kołobrzeg dla tej urlopowiczki nie będzie kojarzył się z błogim wypoczynkiem i plażą. Po przewiezieniu do szpitala lekarze usunęli z jej nogi resztę pręta. Jak na razie służby nie podały, w jakim stanie jest poszkodowana. Co ważne, wcześniej miejscowe służby zajmowały się również sprawą zaginięcia pary turystów.

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Do dramatu brakowało kilku minut. Kibice chcieli urządzić bitkę w polskim mieście, policja była szybsza
  2. Polki i Polacy wściekli na podwyżki dla posłów i pensję pierwszej damy. Aż trudno uwierzyć, co zrobiły Wiadomości TVP
  3. Fatalne doniesienia z Hiszpanii dla wszystkich turystów. Sytuacja jest dramatyczna
  4. Polsat właśnie przekazał smutną wiadomość. Jedna z największych katastrof, straty są przytłaczające
  5. Niewyobrażalnie tragiczny finał wycieczki. Niestety, są ofiary
  6. Gwiazda TVN-u adoptowała kolejnego psa? Ich zdjęcia rozczulają

Źródło: Wirtualna Polska

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł