Kołobrzeg po godzinie uciekała z miastaFot. Wikipedia.org/Kritzolina/CC BY-SA 4.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.pl

Pojechała z rodziną do Kołobrzegu. "Uciekaliśmy po godzinie", skandal

Kołobrzeg to jeden z ulubionych, nadmorskich kurortów Polaków. W tym roku również przyjechały tam tłumy, nie każdemu jednak odpowiadał widok zastany na miejscu. Pani Lidia w wiadomości do redakcji Turyści.pl wyznała, że po godzinie wraz z rodziną uciekała z tego miasta.

Kołobrzeg od lat w okresie letnich wakacji oblegany jest przez prawdziwe tłumy. W 2020 roku jest to odczuwalne szczególnie, ze względu na pandemię koronawirusa. Wielu Polaków zrezygnowało z zagranicznych wyjazdów, decydując się na odpoczynek na terenie naszego kraju. Część wyszła na górskie szlaki, pozostali natomiast rozlokowali się wzdłuż naszego wybrzeża, odwiedzając masowo m.in. właśnie Kołobrzeg. Niestety wiele scen, które widać tam na ulicach, nie podoba się niektórym turystom, o czym znać nam dała pani Lidia.

Pilne ostrzeżenia dla turystów w Ustroniu. Sprawa jest bardzo poważnaPilne ostrzeżenia dla turystów w Ustroniu. Sprawa jest bardzo poważnaCzytaj dalej

Kołobrzeg nie jest spełnieniem turystycznych marzeń Polaków?

Sezon wakacyjny niestety często wiąże się z wieloma nieprzyjemnymi sytuacjami. Wynikają one z obniżonej czujności ludzi, braku zastanowienia nad własnym zachowaniem czy lekkomyślnym podejmowaniem decyzji. Niedawno pisaliśmy o prawdziwej tragedii, zarejestrowanej przez kołobrzeskie kamery, skandaliczne obrazy jednak zauważają również sami turyści.

Napisała do nas pani Lidia, która wraz z rodziną wybrała się pod koniec lipca na wczasy do Grzybowa. Jednego dnia postanowili wybrać się na wycieczkę do popularnego Kołobrzegu, jednak nie wspominają tego niestety dobrze. Jak pisze autorka wiadomości, spotkali tam "tłumy bez maseczek" na ulicach oraz "przepełniony autobus komunikacji miejskiej".

- To, co tam się działo, ten tłum ludzi, oczywiście bez masek, tak nas przeraził, że uciekaliśmy po godzinie. Autobus komunikacji miejskiej nr 6 do Grzybowa był tak przepełniony, że nie było gdzie szpilki wetknąć, a to głównie z powodu, że kursuje niezwykle rzadko, średnio raz na 1,5 godziny. Czy to nie jest skandal? - opisuje sytuację nasza czytelniczka.

Dzisiaj grzeje: 1. Przyjechali ze Śląska do Mielna. Wywołali skandal na plaży, weszła policja
2. Ale tydzień w Biedronce. Najpierw kara 115 mln zł, teraz 19 kg białego proszku w pudle z bananami

Wisienką na torcie okazały się napisy ostrzegawcze, które pojawiły się w autobusach. Mimo ścisku i tłoku opisywanego przez panią Lidię, przeczytać w komunikatach można było o nakazie zachowywania bezpiecznych odległości, którego nikt miał nie przestrzegać. "Komedia" - gorzko skomentowała to wszystko turystka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lionel Messi chce opuścić Barcelonę. Dwa kluby kuszą Argentyńczyka
  2. Wszystkie niedziele znowu będą handlowe? Przełomowe wieści
  3. Zamykają nowe miejsca nad morzem. Klamka zapadła
  4. Nagrali turystów w akcji. Szczyt ignorancji i bezmyślności przekroczony
  5. Od dziś nowość w przemieszczaniu się po Polsce. Ważna wiadomość na wakacje
  6. 4-letnia dziewczynka kontra 6 głodnych pitbulli. Rodzice nie mieli nad nimi kontroli

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł