Kołobrzegpikist.com/free-photo-vzyrg/pl

Dramat w Kołobrzegu. Wszystko widzieli. Mrozi krew w żyłach

Kołobrzeg stał się miejscem dramatycznym wydarzeń. W poniedziałek wieczorem kobieta skoczyła z mostu do rzeki Parsęta. Świadkami zdarzenia było kilkanaście osób. Z tłumu wyłoniło się dwóch mężczyzn, którzy natychmiast ruszyli kobiecie na pomoc.

Kołobrzeg - to właśnie w tym mieście doszło do nieprzewidzianego wypadku. 7 września w godzinach wieczornych kilkanaście osób zaobserwowało sytuację, która wywołała w nich podejrzenia. Pewna kobieta będąc pod wpływem skrajnych emocji skoczyła z mostu na ulicy wprost do rzeki Parsęta. Świadkowie wypadku przeżyli ogromny szok, lecz nie pozostali bezczynni. Z tłumu w porę wyłonili się ratownicy. Reakcja była błyskawiczna.

Brat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowaBrat Agaty Dudy przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę. Odsłonił kulisy, odważne słowaCzytaj dalej

Akcja ratunkowa nad rzeką w Kołobrzegu

Dramatyczne wydarzenie wywołało ogromne emocje wśród przechodniów. Po tym, jak zauważono, że kobieta skoczyła do rzeki, na pomoc wyruszyło dwóch mężczyzn. Pan Krzysztof i pan Adam bez namysłu rzucili się jej na ratunek, chociaż nie było to łatwe zadanie, albowiem pan, która skoczyła do wody nie chciała być ratowana. Na szczęście w ciągu najbliższych minut udało im się wyciągnąć kobietę z wody na szuwary przy szkole muzycznej. Dwóch mężczyzn zostało okrzykniętych bohaterami.

Dzisiaj grzeje: 1. Olbrzymie niebezpieczeństwo na zachodzie Polski. Chaos. Trwa akcja
2. Gwiazda TVP po latach odeszła z mediów. Nie uwierzycie czym się dziś zajmuje

Po przeprowadzonej akcji ratunkowej, na miejsce wezwano służby ratunkowe, które udzieliły poszkodowanej pierwszej pomocy. Kobieta została przewieziona do kołobrzeskiego szpitala, gdzie specjaliści zadbają o to, by jak najszybciej wróciła do zdrowia i otrzymała konieczną pomoc. Na obecną chwilę służby są w trakcie ustalania okoliczności wypadku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Lojalny pies leży na grobie właścicielki. Mimo wielu próśb nie ma zamiaru go opuścić
  2. Ziemia ma tak naprawdę 16 lat. Astronomowie potwierdzają
  3. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy
  4. Przyszły wypocząć w parku wodnym. Przeżyły horror. Uciekały, gdzie pieprz rośnie
  5. Hit. Kierowcy nie wiedzieli, co robić. Nagranie podbiło internet
  6. Na zdjęciu ukrywa się pies. 98% osób nie jest w stanie go znaleźć po 10 minutach, widzisz go?

Źródło: se.pl, miastokolobrzeg.pl

Następny artykuł