kołobrzeg akcja na plażyFot. Wikipedia.org/Olek Remesz (wiki-pl: Orem, commons: Orem), współpraca: Magdalena Żalinska/CC BY-SA 3.0/https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl

Porażające odkrycie na plaży w Kołobrzegu. Trwa akcja

Kołobrzeg przeżywa wakacyjne oblężenie. W sobotę rano media poinformowały, że na plaży znaleziono ubrania oraz dokumenty. Służby rozpoczęły akcję.

Kołobrzeg jest jednym z najchętniej odwiedzanych, nadmorskich kurortów w naszym kraju. Podczas wakacji ściągają tam prawdziwe tłumy, co przekłada się często niestety na wyższy wskaźnik ryzykownych sytuacji. O porannej akcji w sobotni poranek poinformował na Facebooku oraz Twitterze Polski Serwis Pożarniczy - Remiza.pl.

Zderzyły się samoloty, są ofiary, nie mieli szans. Tragiczna wiadomość ze świata z samego ranaZderzyły się samoloty, są ofiary, nie mieli szans. Tragiczna wiadomość ze świata z samego ranaCzytaj dalej

Kołobrzeg - poranna akcja na plaży

Turystyczne kurorty co roku przygotowują się na przyjęcie prawdziwych tłumów turystów. Niestety często dochodzi w tym czasie również do wypadków, utonięć czy innych, nieprzyjemnych sytuacji, w których interweniować muszą ratownicy. Tak stało się również w sobotę rano.

- Kołobrzeg, wejście na plażę przy molo po prawej stronie - na plaży znaleziono ubrania z dokumentami - przekazał w mediach społecznościowych Polski Serwis Pożarniczy - Remiza.pl.

W dalszej części wpisu odbiorcy otrzymują informację, że powiadomione zostały już odpowiednie służby - WOPR oraz SAR, a na miejscu pojawiły się już 3 zastępy PSP.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje wielokrotnie nagradzana dziennikarka TVP. Polskę obiegła tragiczna wiadomość
2. Polski rząd podjął decyzję. Ważna informacja dla osób jadących za granicę
3. Urzędnicy zapukają do 1,4 mln polskich rodzin. Zapytają o majątki i zarobki, odpowiedzi są obowiązkowe

Na ten moment służby nie przekazały szczegółowych informacji dotyczących akcji. Nie wiadomo, co stało się z właścicielem lub właścicielką rzeczy pozostawionych na plaży. To niestety nie jedyne, przykre zdarzenie, o którym informacja pojawiła się w sobotę rano - pisaliśmy również o zderzeniu dwóch samolotów.

międzyzdroje akcja na plaży

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski właśnie przekazał ważne informacje. Chodzi o obostrzenia, już wszystko jasne
  2. Kamil Stoch przekazał informacje na temat zakończenia kariery. Skoczek nie pozostawił fanom złudzeń
  3. Joanna Kurska musiała interweniować podczas wesela. Nieznane fakty imprezy nowożeńców od zaplecza
  4. Rezerwacje lotów i wycieczek zostały anulowane. Władze europejskiego państwa podjęły zaskakującą decyzję
  5. Poważne kłopoty Międzyzdrojów. "Nie możemy dać sobie rady"
  6. Oburzające zachowanie polskich turystów w samolocie. Ręce opadają
  7. Gadający pies powiedział dziecku, że je kocha. Miłosne wyznanie trafiło do sieci

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł