"Kogel-mogel". Aktorka w ciążyYoutube/NEXTFILMPL(screen)

Gwiazda "Kogla-mogla" wybrała się na wycieczkę. Ogłosiła radosną nowinę. Fanów zamurowało

"Kogel-mogel" to jedna z najsłynniejszych polskich komedii. Po wielu latach doczekała się trzeciej części, która odniosła duży sukces. Gwiazda tego filmu wyjechała w podróż i przekazała fanom radosną nowinę.

"Kogel-mogel" to film komediowy, który znają praktycznie wszyscy Polacy. Losy Katarzyny Solskiej, która wyjeżdża do Warszawy spełniać marzenia, podbiły serca widzów. W latach 80. powstały dwie części. Po wielu latach zdecydowano się nakręcić trzecią. Produkcja pobiła rekordy oglądalności w kinach. Teraz jedna z głównych aktorek przekazała fanom dobrą informację.

Polska trafiła na czerwoną listę w kolejnym kraju. Sytuacja jest niepokojącaPolska trafiła na czerwoną listę w kolejnym kraju. Sytuacja jest niepokojącaCzytaj dalej

"Kogel-mogel 3". Nowina gwiazdy filmu

Aleksandra Hamkało w 2012 roku wyszła za mąż za Filipa Kalinowskiego. Cztery lata później urodziła córeczkę Jagnę. W poniedziałek 28 września gwiazda poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że ponownie spodziewa się dziecka. Zamieściła przy tym nowe zdjęcie, które zostało wykonane w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego.

Na zdjęciu można zauważyć wyraźnie zaokrąglony brzuszek Aleksandry. Właśnie w ten sposób zdradziła, że spodziewa się drugiego dziecka. "Mąż zrobił to" - podpisała fotografię. W komentarzach pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Były to komplementy, gratulacje i najlepsze życzenia dla przyszłych rodziców oraz dziecka. "Gratuluję, piękny brzuszek", "Nie tylko zdjęcie gratulacje" - pisali fani.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszystko zniszczone, nic nie zostało. Niestety, są ofiary, trwa akcja służb w uwielbianym regionie Polski
2. Gwiazda TVN przeżyła dramatyczny wypadek. Okoliczności zdarzenia nadal nie są znane
3. Polsat właśnie przekazał, rząd wydał rozporządzenie. Chodzi o zakaz lotów, wielu złapie się za głowy

Gdzie powstawały zdjęcia?

Bohaterowie filmów z serii "Kogel-mogel" mieszkali w Grabowie. Wiele osób zastanawia się, gdzie położona jest ta wieś. Okazuje się jednak, że jest to fikcyjna miejscowość. Gdzie więc trzeba szukać uliczek, które widzimy w filmie? Można się tego dowiedzieć tutaj.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Mąż zrobił. To zdjęcie.

Post udostępniony przez Aleksandra Hamkało (@olahamkalo)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta zaczęła rozpaczliwie szlochać. Wtedy podchodzi do niej jej pitbull, finał sprawia, że lecą łzy
  2. Lidl wycofuje ze swojej oferty sprzęty AGD. Stwarzają ogromne ryzyko dla użytkowników
  3. Lasy Państwowe donoszą, "groza w środku lasu". Znaleźli palce umarlaka
  4. Zginęło ponad 850 osób. Katastrofa na Bałtyku, właśnie podano nowe informacje
  5. Nagranie z Karkonoszy w sieci. Każdy turysta musi mieć się na baczności
  6. 16-latek prowadził azyl, zabili mu wszystkie zwierzęta. Stanął na nogi, ale pojawiły się olbrzymie problemy

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł