Kobiety z fabryki pozują do zdjęcia. Jeden szczegół przeraża.fot. dailymail.co.uk

Zrobiły zdjęcie, nie zauważyły jednego szczegółu. Aż ciarki przechodzą

Kobiety postanowiły zrobić sobie zdjęcie na pamiątkę. Wyjątkowa fotografia zawiera bardzo mroczny szczegół. Trudno sobie wyobrazić, można się naprawdę przestraszyć.

Kobiety postanowiły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Nie miały pojęcia, że na fotografii udostępnionej przez DailyMail znajduje się upiorny szczegół. Dodatkowych emocji dostarcza fakt, że zdjęcie jest bardzo stare, zostało zrobione w 1900 roku. Dreszcze przechodzą po plecach, gdy zaczynamy błądzić po twarzach pracownic, a upiorny szczegół wcale nie jest tak łatwo zauważyć.

Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicąŁzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicąCzytaj dalej

Kobiety na zdjęciu - upiorny szczegół przeraża

DailyMail udostępnił wyjątkowe zdjęcie. Kobiety postanowiły utrwalić chwile swojego życia na fotografii. Pracownice irlandzkiej fabryki w Belfaście ustawiły się do zdjęcia w trzech rzędach. Panie przyjęły dość luźne pozy, które zostały uwiecznione przez fotografa. Dopiero wywołane zdjęcie powoduje prawdziwe dreszcze. Okazało się bowiem, że na zdjęciu nie tylko były pracownice... Ten jeden szczegół bardzo przeraża. Co ciekawe, nie jest zupełnie widoczny na pierwszy rzut oka.

Dzisiaj grzeje: 1. Łzy napływają do oczu. 24 osoby nie żyją, tragiczny początek weekendu za granicą
2. "Chciałbym się zwrócić na żywo po raz ostatni". Tomasz Komenda grozi sądem w Dzień dobry TVN, ma dość

Gdy dokładnie się przyjrzysz, zauważysz, że na zdjęciu znajduje się prawdopodobnie jeszcze jedna osoba, której tylko jedna część ciała jest dobrze widoczna. Pytanie brzmi, czy to osoba, czy duch? Okazuje się, że dłoń jest widoczna na ramieniu jednej z pań, znajdującej się po prawej stronie. Dłoń znajduje się tam zupełnie przypadkowo i wydaje się, że nie należy do nikogo. Dodatkowo ręka wygląda jak żywa, potęgując wrażenie upiorności. Dłoń jest ledwo zauważalna na zdjęciu, jednak gdy ją zobaczymy, możemy poczuć się przerażeni do ostatka.

Kobiety na zdjęciu, jeden szczegół

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Porażające nagranie trafiło do sieci, dziecko robiło kotu krzywdę, babcia nagrywała. Ludzie szybko zainterweniowali
  2. Koguty pieją z zachwytu, a naukowcy razem z nimi. Niezwykłe wyniki badań
  3. Jest największy w Polsce. Chcą ewakuować ludzi, żeby go ruszyć
  4. Od dzisiaj nowe przepisy w Polsce. Każdy powinien wiedzieć
  5. Nagle runął, 50 osób może nie żyć. TVP przekazało rano dramatyczne wiadomości ze świata
  6. Labrador ostrożnie podchodzi do chłopca z zespołem Downa. Już po chwili dzieje się magia, wszystko zostało nagrane

źródło: dailymail.co.uk, kobieta.onet.pl

Następny artykuł