kobieta znaleziono ciałoFot. Pixabay _Alicja_

Znaleźli porzuconą na drodze kobietę. Sprawdzili jej dokumenty i zamarli, zagraniczny kraj w żałobie

Kobieta została znaleziona na jednej z ulic. Po tym, jak na miejscu pojawiły się służby, ranna została natychmiast przetransportowana do szpitala. Niestety mimo prób nie udało jej się uratować i zmarła. To jednak nie koniec dramatycznej historii. Po sprawdzeniu jej dokumentów policjanci byli w szoku. Cały kraj przeżywa żałobę.

Kobieta została znaleziona na jednej z ulic Kijowa. Świadkowie szybko zawiadomili służby, które przetransportowały ją do szpitala. Ranna niestety nie przeżyła. Sprawdzając jej dokumenty, policja dotarła do szokujących wiadomości. Śmierć w stolicy Ukrainy skończyła się żałobą całego kraju. Teraz funkcjonariusze prowadzą postępowanie w tej sprawie, jak informuje serwis RMF24.

Stało się. Rząd podjął decyzję. Nowa tarcza antykryzysowa wchodzi w życie. Tysiące Polaków odetchnie z ulgą po straconych wakacjachStało się. Rząd podjął decyzję. Nowa tarcza antykryzysowa wchodzi w życie. Tysiące Polaków odetchnie z ulgą po straconych wakacjachCzytaj dalej

Nieprzytomna kobieta leżała na jednej z ulic niedaleko torów kolejowych. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez serwis RMF24, który powołuje się na ukraińską policję, miała uraz głowy. Służby znalazły przy niej ważne dokumenty obecnie bada okoliczności tych tragicznych wydarzeń. Trwają przesłuchiwania świadków.

Kobieta z ambasady USA zmarła w szpitalu

Według informacji przekazanych przez ukraińską policję kobieta leżała nieprzytomna blisko parku i torów kolejowych w dzielnicy Szewczenkowskiej w Kijowie. Miała ranę głowy o głębokości około 4 centymetrów. Świadkowie, którzy ją znaleźli, natychmiast powiadomili policję. Służby szybko pojawiły się na miejscu.

Po tym, jak służby przyjechały na miejsce, kobieta została przewieziona do szpitala. Niestety nie przeżyła i zmarła w jednostce medycznej. Dokumenty, które znaleźli przy niej policjanci, sugerują, że pracowała dla ambasady USA. Jak dotąd jednak nie przekazano informacji na temat jej pochodzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Media informują, Dorota Gardias ma koronawirusa, jej stan jest poważny. Zwiedziła całą Polskę, do zakażenia doszło w najmniej spodziewanym miejscu
2. Doda cała we łzach, do sieci trafiło niecodzienne nagranie. Co się stało?
3. Już nie ma odwrotu. Rząd wydał dziś rozporządzenie, ogromny cios dla turystyki

Śmierć kobiety zapoczątkowała śledztwo. Ukraińscy policjanci przesłuchują świadków. Jak informuje RMF24, rozpoczęto też poszukiwania mężczyzny w wieku od 30 do 40 lat, mierzącego około 2 metrów. Lokalne media sugerują, że może mieć to związek z pobiciem. Mówi się również o możliwości potrącenia przez pociąg, jednak nie ujawniono więcej informacji o tej sprawie. W innym z naszych artykułów pisaliśmy też o dramacie na Mazurach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Owczarek zbliżył się do malutkiego dziecka. Nikt nie przewidział, co stanie się sekundę później
  2. Mieszkańcy USA przecierają oczy ze zdumienia. Jest wielkości dłoni i spadło z nieba
  3. Jackowski przekazał najnowszą wizję, część widzów zamarła. Chodzi o Polaków za granicą
  4. PKP właśnie ogłosiło. Pasażerowie łapią się za głowy
  5. Policja pilnie prosi o pomoc, ujawniła nagranie z monitoringu. Całe Tatry drżą z obaw
  6. Nagrano największy dramat w życiu matki. Ostatnie pożegnanie suczki ze szczeniakiem wyciska łzy z oczu

Źródło: RMF24

Następny artykuł