Kobieta i jej rodzina zachowali się nieodpowiedzialnie?Pixabay.com/JerzyGorecki

Absurdalne zachowanie polskich turystów. Szczyt bezmyślności?

Kobieta wybrała się na wycieczką. Zachowała się jednak dość nieodpowiedzialnie. Polscy turyści często podejmują złe decyzje i narażają się na niebezpieczeństwo. Tak też było w tym przypadku.

Kobieta razem z dziećmi wybrała się na wycieczkę. Została zauważona przez współpracownika Onetu. Stało się to na szlaku górskim. Kobieta razem z rodziną wchodziła na szczyt. Mieli ze sobą wózek dziecięcy. Jak pisze świadek, wejście tam z takim sprzętem jest cięższe, niż wjazd rowerem.

Tragedia, 143 osoby nie żyją. Wiadomość z Polski wyciska łzy z oczu, przykreTragedia, 143 osoby nie żyją. Wiadomość z Polski wyciska łzy z oczu, przykreCzytaj dalej

Kobieta z dzieckiem na szlaku

Rodzina została zauważona na szlaku z Doliny Białego na Sarnią Skałę. Współpracownik Onetu opisał, że przejście szlaku wąwozem nie jest trudne, ale wejście pod Czerwoną Przełęcz stanowi już pewne wyzwanie. Na trasie jest też dużo śliskich kamieni, błota i płynącej wody. Wejście razem z wózkiem może być niebezpieczne, ponieważ to duże utrudnienie. Świadek zamieścił zdjęcie, na którym widać kobietę idącą z małym dzieckiem za rękę, a za nimi idzie mężczyzna niosący wózek. Znajdują się na kamienistym szlaku prowadzącym w górę.

Dzisiaj grzeje: 1. Zakażonych nad morzem jest jeszcze więcej, niż myśleli. Zakończyli testy w Rewalu
2. Urzędnicy ci nie powiedzą, ale mogą czekać na ciebie spore pieniądze. Nawet 6240 zł do twojej emerytury

Dolina Białego jest doliną reglową w Tatrach Zachodnich. Ma długość 2,5 kilometra oraz powierzchnię 300 hektarów. Leży między Krokwią a Sarnią Skałą. Wylot doliny znajduje się na wysokości 910 metrów nad poziomem morza obok Drogi pod Reglami. Pół kilometra na zachód znajduje się Wielka Krokiew. Na Sarnią Skałę można dojść żółtym szlakiem tej doliny. Widać stamtąd Tatry z Giewontem. W górach jest mnóstwo ciekawych miejsc, które warto odwiedzić. Pisaliśmy o tym tutaj, pamiętajmy jednak, by robić to odpowiedzialnie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  2. Nagła i pilna decyzja papieża Franciszka ws. biskupa Janiaka. Porażające na skalę ogólnoświatową
  3. Tysiące Polaków dostanie bilety 80% taniej. Już pewne, można rezerwować
  4. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  5. Cejrowski posunie się do ostateczności. Powiedział wszystko, stracił cierpliwość do rządu
  6. Stęsknione za sobą pieski zobaczyły się pierwszy raz po kwarantannie. Uroczy widok, ciężko nie płakać

Źródło: Onet

Następny artykuł