Kobieta wyszła z restauracji bez płaceniawallpaperflare.com

Kobieta wyszła z knajpy bez płacenia. Kiedy kelner podszedł do jej stolika aż pobladł

Kobieta chodziła do tej samej restauracji przez kilkadziesiąt lat. Była uwielbiana przez pracowników lokalu, którzy lubili z nią rozmawiać. Pewnego razu wyszła bez zapłacenia rachunku. Kelner znalazł coś, co sprawiło, że zaniemówił. To poruszająca historia.

Kobieta była stałą klientką jednej z restauracji. Nazywa się Bea i przychodziła do lokalu przez 30 lat. Początkowo robiła to z mężem, który później zmarł. W restauracjiodzyskiwała chęci do życia dzięki rozmowom z pracownikami, którzy ją uwielbiali. Pewnego razu wymknęła się bez zapłacenia za posiłek. Obsługujący ją kelner zdumiał, kiedy odkrył dlaczego.

W środę wchodzi w życie kolejny zakaz. Czy tysiące Polaków może zostać uwięzionych?W środę wchodzi w życie kolejny zakaz. Czy tysiące Polaków może zostać uwięzionych?Czytaj dalej

Kobieta odeszła bez płacenia. Zdumiewający powód

Bea była gościem restauracji przez 30 lat. Często przychodziła tam z mężem. Niestety, mężczyzna zmarł, a kobieta się załamała. Przez długi czas nie zjawiała się w lokalu, dlatego jego pracownicy postanowili ją zaprosić. Porozmawiała z nimi i od tamtej pory znów zaczęła przychodzić. Jak mówiła, w tym miejscu odzyskiwała chęci do życia. Jednak pewnego dnia stało się coś dziwnego.

Tego dnia stała klientka zachowywała się inaczej niż zawsze. Nie chciała rozmawiać, ewidentnie chciała zachować dystans. Po zjedzeniu posiłku poprosiła o rachunek, po czym wyszła. Nie zapłaciła, co było dziwne, ponieważ nigdy wcześniej się to nie zdarzyło. Kelner znalazł jednak coś, co wyjaśniło sytuację. Na stole leżał list.

"Od ponad 30 lat uwielbiam przychodzić do Waszej restauracji. Byłam świadkiem wszystkiego, co w niej się zmieniło. Widziałam, jak pracownicy przychodzą i odchodzą, menu zmieniało się dziesiątki razy, ale ja zostałam." - napisała Bea. "Przeżyłam tu wiele radosnych chwil, ale nawet w ciężkich czasach zawsze mnie wspieraliście. Teraz, kiedy jestem już stara i chora, chcę Wam bardzo podziękować, przekazując pewną sumę pieniędzy.” - dodała.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość obiegła media. Autobus z turystami runął z urwiska
2. 14 osób nie żyje, ponad 70 rannych, był wybuch. Dramatyczne wiadomości ze świata
3. Grupa nastolatków znalazła 24-karatowe złoto. Pieniądze czekały na odkrycie ponad tysiąc lat

Jeżeli chcielibyście podzielić się historią ze swoich wakacji, rachunkiem z turystycznego miejsca, bulwersującą lub interesującą sytuacją, która Was spotkała lub której byliście świadkami podczas urlopu, zapraszamy do wysyłania wiadomości na adres: redakcja@turysci.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Niemcy pogrążone w żałobie. Uwielbiana gwiazda zmarła w trakcie snu, miała tylko 40 lat
  2. Joanna Senyszyn ujawniła, co krzyczeli do niej politycy PiS. Skandaliczne słowa
  3. Media podały niebywałe wiadomości o Kim Dzong Unie. Podjął niespodziewaną decyzję, miało być inaczej
  4. Kobieta wyszła z knajpy bez płacenia. Kiedy kelner podszedł do jej stolika aż pobladł
  5. Janusz zbiera nawet 400 grzybów dziennie. Ma genialnie prosty, sekretny trik na grzybobranie, kto by pomyślał
  6. Gołymi rękami wyciągnęli rekina z wody. Doszło do tragedii, wszystko się nagrało

Źródło: happyread.net

Po przepiękne zdjęcia i ciekawe treści turystyczne zapraszamy również na naszego Instagrama

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł