kobieta wyjechała z polski na ukraine, nie żyjeFot. Pixabay.com/ScorpionD

Z ostatniej chwili: Nie żyje kobieta z koronawirusem. 2 tygodnie temu wróciła z Polski na Ukrainę

Kobieta, która jeszcze 2 tygodnie temu przebywała w Polsce, właśnie zmarła na Ukrainie. Pierwsza ofiara śmiertelna u naszego sąsiada.

Kobieta, o której śmierci wiadomość właśnie przekazała Wirtualna Polska, 1 marca przyjechała z naszego kraju na Ukrainę. Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez portal Kyivpost.com, była jedną z trzech osób zakażonych koronawirusem w tym kraju.

Biskup był w Watykanie, widział się z papieżem Franciszkiem. Teraz wyszło na jaw, że ma koronawirusaBiskup był w Watykanie, widział się z papieżem Franciszkiem. Teraz wyszło na jaw, że ma koronawirusaCzytaj dalej

Kobieta wróciła z Polski 2 tygodnie temu. Nie żyje

Kobieta, o której śmierci poinformowano, miała 71 lat. Zgodnie z doniesieniami WP, miała być w ciężkim stanie, a leczona była w mieście Radomysl. Rzekomo zarazić się wirusem z Chin miałajeszcze w Polsce, a pierwsze objawy pojawić się miały 3 marca.

W czwartek wynik badań na obecność koronawirusa potwierdził obawy - doszło do zakażenia. Jak przekazują media, po drodze miała kontakt z rodziną we Lwowie. Miała zatrzymywać się u nich, a teraz oni również znajdują się pod obserwacją, lecz na razie nie mają żadnych objawów chorobowych.

Dzisiaj grzeje: 1. Poruszająca relacja turystów z Polski. Nie mogą wrócić, padły przejmujące słowa, które dają do myślenia
2. Polska zamknie granice? Sztab kryzysowy w trakcie narady

Koronawirusa na Ukrainie stwierdzono niedawno również u mężczyzny, który ma 64 lata. Jego stan oceniany jest na stabilny, lecz sytuacja jest poważna. Aby nie doprowadzić do rozprzestrzeniania się choroby, Ukraina podjęła decyzję o zamknięciu granic.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 4 nowe przypadki koronawirusa w Polsce. Wszystkie w jednym mieście
  2. Oficjalna wiadomość. Ważne zmiany dotyczące zakupów w Polsce
  3. Kolejne loty z Polski anulowane. Seria pilnych działań LOT
  4. Imprezy masowe w Polsce zabronione. Największe wydarzenie turystyczne w kraju odwołane
  5. 42 osoby nie żyją, chciały ratować się przed chorobą z Chin. Tragedia za granicą
  6. Koniec sezonu skoków narciarskich. Zapadła oficjalna decyzja federacji

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł