Kobieta oddała piasek po 40 latachFot. unsplash.com/massimovirgilio

Zabrała z plaży cenny skarb. Dopiero po 40 latach zrozumiała co zrobiła. Konsekwencje mogły być srogie

Kobieta kilka lat temu pojechała na wakacje na egzotyczną wyspę. Jako pamiątkę z wyjazdu postanowiła zabrać niezwykłą pamiątkę. Nie postąpiła jednak rozsądnie i po 40 latach od urlopu postanowiła naprawić swój błąd.

Kobieta była na wakacjach na Sardynii 40 lat temu. Był to niesamowity wyjazd, więc postanowiła zabrać z niego pamiątkę. Niestety, nie był to najlepszy wybór. Za wywiezienie z wyspy tej rzeczy grozi kara. Po kilkudziesięciu latach postanowiła oddać to, co zabrała. O jakiej pamiątce mowa?

Spadnie śnieg, TVN potwierdził. Aż trudno uwierzyć, bardzo ważna wiadomość dla polskich turystówSpadnie śnieg, TVN potwierdził. Aż trudno uwierzyć, bardzo ważna wiadomość dla polskich turystówCzytaj dalej

Kobieta oddała pamiątkę po 40 latach

Pamiątką był piasek z plaży na Sardynii. To 15 kilogramów piasku i kamyków. Aktualnie wywożenie z kraju tego typu pamiątek uznawane jest za kradzież i grozi za to wysoka kara pieniężna. Na lotniskach ciągle konfiskowany jest piach. Z tego powodu kobieta miała wyrzuty sumienia i postanowiła odesłać go odesłać. Nie jest jednak jedyna. W ostatnich latach było już kilka takich przypadków.

Przesyłkę otrzymało Sardynia Okradana i Zrabowana. Jest to stowarzyszenie, które zajmuje się walką z niszczeniem środowiska naturalnego. Przesyłką pochwalono się na Facebooku. Oprócz piasku stowarzyszenie dostało także specjalny list. Jego autorką była Elena, która za wszelką cenę chciała oddać swoją pamiątkę. Wszystko spakowała w butelki, aby w czasie podróży nie ubyło nawet jedno ziarenko.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyją, nie mieli szans. TVP potwierdziło czarny scenariusz, żywioł szaleje za granicą, nie mogą go powstrzymać
2. Rewolucja w emeryturach, o której każdy powinien pamiętać. Termin mija już za paręnaście dni
3. Spadnie śnieg, TVN potwierdził. Aż trudno uwierzyć, bardzo ważna wiadomość dla polskich turystów

- Powierzamy to wam, bo jesteśmy pewne, że wszystko wróci na swoje miejsce - napisała. - To kolejna kropla w morzu, ale i następny zachęcający sygnał - skomentowało z kolei stowarzyszenie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dyrektor firmy nie wiedział, że w windzie jest monitoring. Bezlitośnie potraktował bezbronnego szczeniaka
  2. "Jeden z dziesięciu”: występ, który przeszedł do historii. Pan Ireneusz rozczulił swoją ekspresją
  3. Prawie wszystkie nie żyją, dramatyczne odkrycie na lotnisku. Wiadomość z Europy wywołuje łzy
  4. Jest nowy projekt zakazów w rządzie. Polacy mogą być zaskoczeni. Podróżowanie nie dla wszystkich
  5. Polsat donosi. Gowin się wygadał. Wiemy, co z podróżowaniem po Polsce 1 listopada
  6. Zdjęcia, które zrobiono w idealnym momencie. Jak koty to zrobiły?

Źródło: Polsat News

Następny artykuł