Kobieta zginęła jadąc kolejką górską.Fot. Pixabay.com/ Free-Photos (zdjęcie poglądowe)

Koszmarny dramat w parku rozrywki. W Europie doszło do najgorszego, ratownicy nic nie mogli zrobić

Kobieta straciła życie podczas wizyty w parku rozrywki. Zabezpieczenia zawiodły. Była w towarzystwie męża i syna. Podjęto dramatyczną próbę reanimacji - niestety, na próżno.

Kobieta, która postanowiła spędzić dzień w parku rozgrywki wraz z mężem i synem, straciła życie. Najbliżsi są w ciężkim szoku. To nie pierwszy raz w przeciągu ostatnich dni, gdy Francja słyszy o tragicznej śmierci jednej z obywatelek. Co ważne, kobieta była kolejną ofiarą francuskiego parku Saint-Paul.

Tragedia w Ustroniu Morskim. Czarny scenariusz się spełnił, 19-latek nie żyjeTragedia w Ustroniu Morskim. Czarny scenariusz się spełnił, 19-latek nie żyjeCzytaj dalej

Kobieta nie żyje. Świadkami mąż i syn

Do zdarzenia doszło we francuskim Oise. Kobieta wraz z mężem i synem wybrała się do miejscowego parku rozrywki Saint-Paul. 32-latka postanowiła przejechać się kolejką górską "Formuła 1". Jak donosi redakcja O2, w pewnym momencie zawiodły zabezpieczenia i kobieta wypadła z wagonu. Zginęła na miejscu. Jak donoszą media lokalne, kobieta wyślizgnęła się między barierkami zabezpieczającymi. Wypadła ze swojego fotela.

Według relacji świadków towarzyszący jej mąż próbował ją złapać, lecz było już za późno. Spadła na ziemię. Wezwano służby, jednak próby uratowania urlopowiczki nie przyniosły efektu.

Kobieta z kolejki nie była pierwszą ofiarą

W parku rozrywki Saint-Paul pojawił się wóz straży pożarnej oraz pogotowie. Już na miejscu ratownicy stwierdzili, że kobieta nie żyje. Wielu świadków zdarzenia jest w ciężkim szoku. Co ciekawe, według relacji Le Parisien sam obiekt nie został zamknięty, a wyłączona z obiegu została tylko kolejka. Za zdarzenie odpowie najpewniej dyrektor parku, który już wcześniej był zamieszany w podobny incydent.

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczna wiadomość z rana. Michał Borowski nie żyje, wielki cios dla Polski
2. Zabytkowe samochody pod inwestycje. Nawet nie wiesz, ile możesz na nich zarobić

Okazuje się, że 11 lat temu również w Saint-Paul zginęła 35-letnia kobieta. Wtedy też służby stwierdziły, że do tragedii doszło z winy odwiedzającej, więc administracja obiektu nie odpowiedziała za skutki tragedii. Co więcej, w 2005 roku po zderzeniu z metalowym słupem 11 ciężko rannych osób trafiło do szpitala. Miesiąc później hospitalizowano kolejne 4 osoby.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiemy, ile Anna Lewandowska przytyła w drugiej ciąży. Dodatkowe kilogramy znikają w oczach
  2. Andrzej i Agata Duda świętują dzień pocałunku w wymowny sposób. Fala zdjęć homoseksualnych par w odpowiedziach
  3. Na skraju lasu znaleźli opuszczony dom. Widoku jego wnętrza nie zapomną do końca życia
  4. Koszmarny dramat w parku rozrywki. W Europie doszło do najgorszego, ratownicy nic nie mogli zrobić
  5. Tragedia, 147 osób nie żyje, w przyczynę trudno uwierzyć. Smutne wiadomości ze świata
  6. Matka z córką skakały po worku. Kiedy obca kobieta usłyszała z niego pisk, zamarła

Źródło: O2

Następny artykuł