kinga rusinfot. instagram.com/ kingarusin

Kinga Rusin wypoczywa w Grecji. Przekazała radosną informację, fani zasypują ją gratulacjami

Kinga Rusin jest jedną z najbardziej znanych prezenterek TVN. Pod ostatnim zdjęciem z dumą ogłosiła wspaniałą wiadomość. Wielu fanów cieszy się razem z nią i zasypuje prowadzącą gratulacjami.

Kinga Rusin jest jedną z najbardziej znanych twarzy polskiego showbiznesu. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad pół miliona osób, a ona sama chętnie dzieli się zdjęciami. Jeden z ostatnich wpisów przedstawia ją na plaży, jednak jeden szczegół rzucał się w oczy najbardziej.

Niestety, zacznie się już jutro. Cała Polska będzie zablokowana, niepokojące informacjeNiestety, zacznie się już jutro. Cała Polska będzie zablokowana, niepokojące informacjeCzytaj dalej

Kinga Rusin ogłosiła wspaniałą wiadomość. Jest czego gratulować

Prezenterka opublikowała zdjęcie na egzotycznej plaży w towarzystwie dwóch uroczych prosiaków. Ogłosiła przy tym, że obchodzimy dziś Międzynarodowy Dzień Zwierząt, a ona sama świętuje szóstą rocznicę odstawienia mięsa. Kinga Rusin niejednokrotnie podkreślała, jak ważne są dla niej prawa zwierząt i angażowała się w liczne akcje społeczne.

- Dziś Międzynarodowy Dzień Zwierząt. Mija właśnie 6 lat odkąd nie jem mięsa. Dobrze mi z tym - i psychicznie i fizycznie. #govegetarian - napisała Kinga Rusin w opisie pod zdjęciem.

Fani na jej Instagramie podzielają entuzjazm Kingi - pod zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy obserwatorów, którzy gratulowali jej wytrwałości. Niektórzy chwalili się, że sami zdecydowali się na odstawienie mięsa nawet 30 lat temu.

Dzisiaj grzeje: 1. Kościół wydał oficjalne stanowisko ws. 1 listopada i wyjazdów na groby bliskich. Wielu rwie sobie włosy z głowy
2. Sprawa pumy Nubii się nie kończy. Pojawiły się kolejne wątki
3. Koniec żartów, bezwzględna decyzja rządu. Wchodzą nowe obostrzenia, wielki cios dla turystów

- Pani Kingo ja dopiero zaczęłam w tym roku nie jeść mięsa dołączyłam do męża, który od roku nie je i czyje się z tym rewelacyjnie. Warzywa smakują rewelacyjnie! Żałuje, ze wcześniej tego nie zrobiliśmy. - skomentowała jedna z fanek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kot zaatakował psa, wtedy drugi mruczek wkroczył do akcji. Nagranie rozkłada na łopatki
  2. Naukowcy przecierali oczy ze zdumienia. Niezwykłe odkrycie dotyczące Księżyca
  3. Zdecydowali. Będą nowe obostrzenia, znaczący rygor w strefach żółtych i czerwonych w Polsce
  4. Słynne linie lotnicze właśnie potwierdziły. Smutne, współczujemy
  5. Jest gorzej niż myśleli, ognisko koronawirusa w Białym Domu. Tysiące osób uczestniczyły w imprezach organizowanych przez Trumpa
  6. Ostrzegali ją, żeby nie podchodziła za blisko goryla, ale nie słuchała. Wszystko się nagrało

Źródło: Instagram/ Kinga Rusin

Następny artykuł